<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-N87RJR" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe> Najnowsze wiadomości i aktualności
Masz pytania:
221-220-221 Pon - Pt od 9:00 do 19:00 kontakt@moneyman.pl

Aktualności

08.06.2017

Ranking chwilówek: MoneyMan na 1 miejscu

W czerwcu okazaliśmy się bezkonkurencyjni w rankingu pożyczek krótkoterminowych. Nasza oferta w ocenie Loan Magazine znalazła się na pierwszym miejscu!

01.06.2017

Podwyższamy limit: 1500 zł dla nowych klientów MoneyMan

Od 1 czerwca dla wszystkich nowych pożyczkobiorców MoneyMan podwyższył limit pierwszej darmowej chwilówki - z 1000 zł do 1500 zł.

12.04.2017

Wielkanocne wypieki z MoneyMan

Z okazji Wielkanocy przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs! Do wygrania 2 bony Sodexo o wartości 100 zł każdy! Wystarczy wejść na profil MoneyMan.pl na Facebooku i pod postem konkursowym zamieścić zdjęcie swoich świątecznych wypieków.

07.04.2017

Sylwia Ambroziak objęła stanowisko Country Managera w ID Finance Poland

Od 1 kwietnia 2017 r. funkcję Country Managera ID Finance Poland objęła Sylwia Ambroziak, wcześniej związana między innymi z Friendly Finance Group oraz Axcess Financial. Będzie odpowiedzialna za kontynuację rozwoju spółki, ze szczególnym uwzględnieniem marki pożyczek online MoneyMan.

05.04.2017

Wywiad z CEO ID Finance, Borisem Batinem dla Loan Magazine

Wywiad z CEO ID Finance, Borisem Batinem, udzielony specjalnie dla Loan Magazine.

20.03.2017

ID Finance na platformie Mintos w Hiszpanii

ID Finance, międzynarodowa firma branży Fintech, właściciel brandu MoneyMan, dołączył do platformy Mintos w Hiszpanii.

03.03.2017

MoneyMan na 1. miejscu rankingu chwilówek Loan Magazine

Oferta MoneyMan została wyróżniona w marcowym rankingu Loan Magazine! Zostaliśmy docenieni za szybkość dostarczania usług finansowych, przystępność oraz wybór produktów dostosowanych do różnych potrzeb naszych klientów.

20.02.2017

Brazylia – Największy ekosystem startupów w Ameryce Łacińskiej

ID Finance, właściciel brandu MoneyMan, w listopadzie ubiegłego roku weszło na rynek Brazylii - szóstego kraju, w którym firma udziela pożyczek online.

10.02.2017

Trzykrotny wzrost rosyjskiego rynku pożyczek online

Firmy pożyczkowe online na terenie Rosji mają wielkość portfela rzędu 8,7 miliardów rubli - jest to wzrost o 2,53 miliardy rubli w stosunku do 2015 roku.

02.02.2017

Hong Kong: światowe centrum startupów FinTech?

W ostatnich latach europejskie startupy z branży FinTech musiały zmierzyć się z wieloma trudnościami, przetasowaniami politycznymi, ekonomicznymi i ustawodawczymi. Niepewność na rynkach wywołana zapowiedzą Brexitu dla firm z branży technologii finansowych związana jest także z zawirowaniami na rynkach walutowych.

31.01.2017

Grupa ID Finance rozwija się na światowych rynkach FinTech

ID Finance specjalizuje się w usługach online i nowych technologiach finansowych. Jest właścicielem brandów: MoneyMan, Solva oraz AmmoPay. W tej chwili ma ponad 2,6 mln zarejestrowanych klientów w Rosji, Kazachstanie, Gruzji, Hiszpanii, Polsce oraz Brazylii.

19.01.2017

Konkurs "Wygraj 500 od MoneyMan"

Rozpoczęły się już ferie zimowe, sezon wyjazdów. Potrzebujesz dodatkowej gotówki? W nowym konkursie MoneyMan możesz wygrać aż 500 złotych! Zobacz poniżej, co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie MoneyMan!

05.01.2017

Dowód osobisty przez komórkę - jakie zmiany szykuje nam przyszłość?

Plastikowe dowody osobiste nie znikną, ale już w 2017 roku dowód, a następnie także inne dokumenty mogą być dostępne za pośrednictwem telefonu komórkowego, co ograniczy konieczność ich noszenia przy sobie.

28.12.2016

ID Finance nie traci rozpędu

W grudniu 2015 roku ID Finance rozpoczęła działalność na rynku polskim uruchamiając MoneyMan.pl, serwis pożyczek internetowych. Na niedawnym spotkaniu z inwestorami w Barcelonie CEO firmy, Boris Batin, poinformował, że przez cztery ostatnie lata firma sfinansowała ponad 650 tysięcy pożyczek opiewających na łączną kwotę 130 milionów dolarów.

19.12.2016

ID Finance uruchomiło serwis MoneyMan w Brazyli

W listopadzie 2016 serwis pożyczek online MoneyMan w Brazylii (MoneyMan.com.br) udzielił pierwszej pożyczki online! Serwis wykorzystuje modele oceny ryzyka opracowane przez ID Finance, przy czym proces analizy wniosków i podejmowania decyzji kredytowych jest całkowicie zautomatyzowany. Brazylia jest szóstym krajem ID Finance.

12.12.2016

Narzędzie Confluence - dlaczego warto?

Przeładowana poczta, chaos w firmowych notatkach, zagubione pliki, przegrzane serwery - to już przeszłość dzięki nowoczesnemu wirtualnemu narzędziu Confluence. Jest to unikalne wirtualne oprogramowanie do współpracy zespołowej, z którego korzystają już największe firmy na świecie, m. in. Skype, Microsoft, Facebook, Twitter, Adobe czy LinkedIn. System służy do gromadzenia i porządkowania danych, np. dotyczących firmowych projektów.

16.11.2016

Internet Rzeczy a bankowość tradycyjna

Internet Rzeczy, zwany też Internetem Przedmiotów, to ogół rzeczy podłączonych do sieci internetowej, a dokładniej ogół przetwarzanych przez te przedmioty danych. Cisco szacuje, że do 2018 roku IoT (Internet of Things) wytwarzać będzie rocznie ponad 400 Zettabajtów danych. To oznacza ogromne przeobrażenia dla biznesu.

10.11.2016

Innowacyjna bankowość cyfrowa dostępna dla wszystkich

Jednym z celów firm z branży FinTech jest dostarczanie rozwiązań bankowości elektronicznej przyjaznych dla handlu detalicznego oraz klientów komercyjnych (małych i średnich przedsiębiorstw), ale również dużych korporacji, jednostek publicznych, a także niebankowych instytucji finansowych. Przeniesienie w przestrzeń cyfrową takich podstawowych produktów bankowych, jak kredyty, finansowanie, płatności, inwestycje czy zarządzanie kapitałem to przyszłość współczesnej bankowości.

03.11.2016

Rosnące oczekiwania względem bankowości elektronicznej

Ufające dotąd tradycyjnej dokumentacji oraz fizycznej dystrybucji danych banki stają przed nowymi wyzwaniami wynikającymi z rosnących oczekiwań klientów, którzy coraz częściej wybierają rozwiązania mobilne i internetowe, na przykład możliwość złożenia wniosku i otrzymania decyzji kredytowej online.

26.10.2016

Pożyczki przez telefon komórkowy

Rośnie zainteresowanie udzielaniem pożyczek przez internet ze strony operatorów telefonii komórkowych. Wielu dostawców usług telekomunikacyjnych rozważa wprowadzenie produktów pożyczkowych dla klientów wyposażonych w smartfony z dostępem do sieci.

17.10.2016

Konkurs Halloween MoneyMan na Facebooku

Weź udział w konkursie Halloween na Facebooku i wygraj bon upominkowy H&M o wartości 200 PLN! Dołącz do naszej zabawy na Halloween!

12.10.2016

Bluerank rozpoczyna współpracę z ID Finance Poland sp. z o.o. dla MoneyMan.pl

Agencja Bluerank rozpoczyna obsługę firmy MoneyMan.pl (należącej do ID Finance Poland sp. z o.o.) w zakresie kampanii AdWords w Google.

10.10.2016

Crowdfunding - Jaka przyszłość czeka start-upy z branży FinTech?

Crowdfunding rozwija się z powodzeniem od 2011 roku, ale według danych Beauhurst w ostatnim roku spadła liczba zakończonych sukcesem kampanii crowdfundingowych. To dobry moment na ocenę tego sektora.

07.10.2016

Deltavista i rozwiązanie Credit Check

Credit Check to system opracowany przez Deltavista we współpracy z Krajowym Biurem Informacji Gospodarczej oraz liderami branży pożyczek internetowych, który umożliwia poufną wymianę informacji na temat zaciągniętych pożyczek oraz nowych wniosków pożyczkowych.

03.10.2016

MoneyMan otrzymał certyfikat „Odpowiedzialny Pożyczkodawca” Loan Magazine

Z dumą informujemy, że MoneyMan otrzymał certyfikat „Odpowiedzialny Pożyczkodawca” przyznawany instytucjom z sektora mikropożyczek i pożyczek ratalnych przez Loan Magazine. Portal loan-magazine.pl jest internetowym medium poświęconym w całości promowaniu idei odpowiedzialnego pożyczania. Jedną z form premiowania najlepszej jakości produktów i usług pożyczkowych jest certyfikat potwierdzający przestrzeganie kodeksu odpowiedzialnego pożyczkodawcy.

26.09.2016

CEO ID Finance Borys Batin wśród zwycięzców Race Across America

Przez fanów kolarstwa wyścig Race Across America jest uważany za kultowy. Długość trasy wynosi ok. 4800 km i czas mierzony jest od startu do finiszu bez żadnych przerw. Dla porównania „Tour de France” w 2016 roku obejmował 3519 km i składał się z kilku etapów. Nie bez powodu określany jest „wyścigiem dla najtwardszych” (The World’s Toughest Bicycle Race). W 2015 roku dyrektor ds. współpracy z inwestorami serwisu MoneyMan, Eugeniusz Poczajew, przejechał inny wyścig w USA o długości 500 mil, co dało mu kwalifikację do RAAM.

14.09.2016

Zmiana produktu MoneyMan.pl - pożyczki ratalne

Super promocja na start! Już teraz, jako nowy klient MoneyMan otrzymasz możliwość zaciągnięcia pożyczki ratalnej za darmo, bez żadnych dodatkowych kosztów lub prowizji! To Ty decydujesz, czy chcesz spłacić pożyczkę w dwóch dogodnych ratach, czy też wcześniej, przed wyznaczonym terminem. Wszystko zależy od Twoich chęci oraz aktualnych możliwości finansowych.

09.09.2016

Fintech - nowi gracze ze wschodzących rynków

Według ostatnich badań przeprowadzonych przez Accenture, inwestycje w rynek FinTech w pierwszym kwartale tego roku osiągnęły 5.3 miliarda dolarów (po 75% wzroście w 2015 roku, kiedy przekroczyły 22 miliony dolarów). To oszałamiające liczby jak na wciąż rozwijający się przemysł, który może mieć olbrzymi wpływ na wszystkie sektory, od kredytów i inwestycji po oszczędności i płatności.

22.08.2016

Konkurs MoneyMan „Powrót do szkoły” – wygraj 2000 PLN!

Rok szkolny już za pasem! W nowym konkursie MoneyMan możesz wygrać 2000 PLN! Wystarczy, że weźmiesz pożyczkę, a następnie wyślesz maila z odpowiedzią na pytanie konkursowe i danymi osobowymi.

18.07.2016

David del Pozo dołącza do grupy ID Finance

ID Finance, międzynarodowa firma Digital Finance, zarządzająca na całym świecie brandami MoneyMan, powołała Davida del Pozo na stanowisko CFO.

10.07.2016

Konkurs wakacyjny

Wakacje już się rozpoczęły. MoneyMan przygotował konkurs, w którym do rozdania mamy aż 3.500 PLN. Wystarczy wziąć pożyczkę i wysłać maila z odpowiedzią na pytanie oraz swoimi danymi. Zapraszamy do konkursu. Co trzeba zrobić, by wygrać nagrodę? I KROK Wystarczy, że weźmiesz dowolną pożyczkę w okresie konkursu ze strony www.moneyman.pl II KROK Wyślij odpowiedź na pytanie: „W jaki najciekawszy sposób wydać 1200 zł od MoneyMan podczas wakacji?“ oraz swoje imię i nazwisko oraz nr PESEL na email: konkurs@moneyman.pl Konkurs trwa od 11 lipca do 21 sierpnia 2016 Nagrodami w konkursie są: Pierwsza nagroda: 2000 PLN Druga nagroda: 1000 PLN Trzecia nagroda: 500 PLN Szczegóły konkursu w regulaminie

28.06.2016

ID Finance znalazło się na liście 100 najlepszych europejskich start-up’ów

Warszawa, Polska – ID Finance, międzynarodowa firma finansów online, odniosła kolejny sukces w tak krótkim czasie i została wybrana w Top 100 Europe Red Herring. Jest to prestiżowa lista przedstawiająca najbardziej obiecujące prywatne europejski przedsięwzięcia technologiczne.

02.06.2016

Euro

EURO zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka dni rozpocznie się piękne sportowe wydarzenie we Francji. MoneyMan.pl przygotował konkurs, w którym łączna pula nagród wynosi 6500 PLN!!! Co powinieneś zrobić, by wygrać nagrody? I KROK Wystarczy, że weźmiesz pożyczkę w wysokości min 1050 zł w okresie konkursu ze strony www.moneyman.pl II KROK Wyślij odpowiedź na pytanie: W jaki najciekawszy sposób wydać 5000 zł od MoneyMan podczas EURO? oraz swoje imię i nazwisko oraz nr PESEL na mail: konkurs@moneyman.pl Konkurs trwa od 3 do 30 czerwca Wystarczy, że weźmiesz pożyczkę w zaufanej firmie finansowej Moneyman, spełnisz powyższe warunki i już bierzesz udział w konkursie. Teraz masz szansę wygrać nawet 5000 PLN!!! Szczegóły konkursu w regulaminie Poniżej podajemy wyniki Konkursu EURO2016 miejsce zajął klient z Umową numer: 1027096 miejsce zajął klient z Umową numer: 1024315 miejsce zajął klient z Umową numer: 1024948 miejsce zajął klient z Umową numer: 1023099 miejsce zajął klient z Umową numer: 1023045 miejsce zajął klient z Umową numer: 1021036 Serdecznie dziękujemy wszystkim klientom za wzięcie udziału w konkursie. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą elektroniczną.

18.05.2016

„Spotkanie Instytucji Pożyczkowych” w Żelechowie

W dniach 17-18 maja 2016 roku w Warszawie Biuro Informacji Kredytowej zostało zorganizowane „Spotkanie Instytucji Pożyczkowych” w Żelechowie pod Warszawą.

11.05.2016

ID Finance Poland nowym członkiem KPF

ID Finance Poland będący właścicielem internetowego serwisu pożyczek MoneyMan.pl dołącza do elitarnego grona Związku Pracodawców - Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych (KPF).

09.05.2016

WIOSENNY KONKURS Z MONEYMAN – DO WYGRANIA iPad mini 4!

Piękna wiosna już rozgościła się na dobre, jesteśmy już myślami na pięknej zielonej trawie. Co chwilę przechodzimy koło ciekawych zapachów, rozkoszujemy się promieniami słońca czy spacerujemy w lesie nabierając świeże powietrze słysząc ptasi śpiew. Zachęca to nas do częstszych wycieczek, spotkań ze znajomymi czy rodziną, nawet gdy jest zagranicą.

20.04.2016

ID Finance uczestniczył w Wolves Summit 2016 w Warszawie

ID Finance - szybko rozwijającą się firma fin-tech specjalizującą się w pożyczkach online we wschodzących i rozwiniętych rynkach - uczestniczyła w Wolves Summit 2016 r w Warszawie. Jest to trzecia edycja największego międzynarodowego wydarzenia networkingowego w Europie Środkowo Wschodniej. Miejsce spotkań inwestorów, korporacji oraz obiecujących startupów.

13.04.2016

MoneyMan won Public European Fintech Award MoneyMan zdobył publiczną nagrodę europejskiego Fintech

Barcelona, Hiszpanii Moneyman, innowacyjny startup pożyczek online, stał się najbardziej popularną alternatywną firmą finansową na europejskim konkursie FINTECH.


Złóż wniosek o pożyczkę

Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut,
a decyzję otrzymasz już po minucie.

  • MoneyMan - szybkie pożyczki online
  • MoneyMan - szybkie pożyczki online