<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-N87RJR" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe> Bluerank rozpoczyna współpracę z ID Finance Poland
Masz pytania:
221-220-221 Pon - Pt od 9:00 do 19:00 kontakt@moneyman.pl

Bluerank rozpoczyna współpracę z ID Finance Poland sp. z o.o. dla MoneyMan.pl

Agencja Bluerank rozpoczyna obsługę firmy MoneyMan.pl (należącej do ID Finance Poland sp. z o.o.), która oferuje pożyczki online, w zakresie kampanii AdWords w Google.

W ramach współpracy, Bluerank realizuje działania nakierowane przede wszystkim na zwiększenie sprzedaży produktów marki MoneyMan.pl. W tym celu przeprowadzi kampanię reklamową w wyszukiwarce i sieci reklamowej Google. Działania rozpoczęły się w październiku b.r. i mają na celu zwiększenie świadomości marki wśród potencjalnych klientów - mówi M. Konopka, prezes zarządu IDF Poland.

Bluerank to biznesowy partner największych firm w Polsce i na świecie, świadczący usługi z zakresu marketingu internetowego. Specjalizuje się w kampaniach w wyszukiwarkach internetowych (SEO/SEM) oraz w wykorzystaniu analityki internetowej do rozwoju biznesu. Posiada doświadczenie w realizacji projektów z zakresu marketingu internetowego dla dużych graczy na rynku B2C. Jedyna polska agencja nagrodzona przez światowych ekspertów dwoma statuetkami European Search Awards za realizację kampanii SEM dla marki Mitsubishi i kampanii content marketingowej dla Leroy Merlin.

ID Finance to międzynarodowa grupa z branży FinTech, do której należy między innymi brand MoneyMan – numer 1. wśród firm pożyczkowych w Rosji, coraz bardziej rozwijający się również na rynku polskim.

  • MoneyMan - szybkie pożyczki online
  • MoneyMan - szybkie pożyczki online