221-220-221
Pon - Pt od 7:00 do 19:00

MoneyMan otrzymał certyfikat „Odpowiedzialny Pożyczkodawca” Loan Magazine

3 Październik , 2016 33

Z dumą informujemy, że MoneyMan otrzymał certyfikat „Odpowiedzialny Pożyczkodawca” przyznawany instytucjom z sektora mikropożyczek i pożyczek ratalnych przez Loan Magazine. Portal loan-magazine.pl jest internetowym medium poświęconym w całości promowaniu idei odpowiedzialnego pożyczania. Jedną z form premiowania najlepszej jakości produktów i usług pożyczkowych jest certyfikat potwierdzający przestrzeganie kodeksu odpowiedzialnego pożyczkodawcy.

Firma wyróżniona certyfikatem dba o zachowanie najlepszych standardów w relacjach na linii pożyczkodawca-pożyczkobiorca. Oznacza to, że obiektywnie, rzetelnie analizuje sytuację materialną i ocenia zdolność kredytową, a tym samym dopasowuje ofertę indywidualnie do możliwości finansowych każdego klienta. Stawia ponadto na przejrzystość informacji, przekazując je w możliwie najbardziej zrozumiałej i wyczerpującej formie. Konsument wie dokładnie, jakie są koszty zaciąganej pożyczki, zna wysokość rat, oprocentowania itd., nie musi obawiać się ukrytych opłat czy zapisów drobnym drukiem. Odpowiedzialny pożyczkodawca w pełni szanuje prawa konsumenta w przypadku chęci odstąpienia od umowy, szybko i bezproblemowo rozpatruje ewentualne reklamacje, wyczerpująco odpowiada na pytania, pozostając w kontakcie z klientami i udostępniając im różne kanały komunikacyjne. Otrzymanie certyfikatu potwierdza, że MoneyMan stosuje najwyższe normy etyczne i prawne, działa z poszanowaniem interesów pożyczkobiorców oraz przestrzega wszystkich przepisów ustawy o kredycie konsumenckim oraz ustawy o ochronie konkurencji i konsumenta.

Głównym celem MoneyMan jest zapewnienie najwyższej jakości usług i produktów pożyczkowych. Zawsze konstruujemy ofertę w taki sposób, by spełniła oczekiwania pożyczkobiorcy, umożliwiając mu realizację założonych celów, a jednocześnie nie stała się dla niego zbyt wielkim obciążeniem finansowym. Dzięki temu spełniamy założenia responsible lending, czyli „odpowiedzialnego pożyczania”, a nasi klienci mają pewność, że otrzymali najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie pożyczkowe.