<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-N87RJR" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe> David del Pozo | Nowy CFO ID Finance
Masz pytania:
221-220-221 Pon - Pt od 9:00 do 19:00 kontakt@moneyman.pl

David del Pozo dołącza do grupy ID Finance

ID Finance, międzynarodowa firma Digital Finance, zarządzająca na całym świecie brandami MoneyMan, powołała Davida del Pozo na stanowisko CFO.

Del Pozo będzie odpowiedzialny w firmie za zarządzanie finansami, prognozowaniem biznesowym, inwestycjami, strukturą kapitału, analizą kosztów i korzyści. Decyzja ma na celu zapewnienie wysokiego poziomu zarządzania finansowego, dostosowanego do strategii ID Finance i wzmacniającego wiodącą pozycję firmy w światowym przemyśle FinTech.

David Del Pozo ID Finance CFO

David del Pozo posiada szerokie doświadczenie w zarządzaniu finansami, obszerną wiedzę na temat kontroli płynności i przepływu gotówki, skarbowości oraz zarządzania cyklem życia aplikacji (ALM). Ma duże doświadczenie w zarządzaniu działami finansowymi w krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstwach. Del Pozo dołączył do ING Direct Banku w 1999 roku i kontynuował pracę do 2012 roku na kierowniczych stanowiskach finansowych, w tym między innymi: Centrum Skarbu i Inwestycji w Hiszpanii, Francji, we Włoszech oraz Wielkiej Brytanii; CFO i Financial Head Europejskiego Centrum Skarbu i Inwestycji. W 2013 roku obejmował funkcję CFO & CRO w Inversis Bank, prowadząc budżet, planowanie, analizy finansowe, szacowanie zysków i strat. W 2014 pracował jako ekspert ds. bankowości i finansów, prowadząc audyty i planując strategię finansową dla Gulf Bank w Kuwejcie, hiszpańskiego BancoPopular-e (obecnie WiZink Bank) oraz kilku innych firm, a następnie dołączył do ID Finance.

David posiada MA z Ekonomii ze specjalizacją Polityka finansowa i fiskalna Uniwersytetu w Madrycie.

Boris Batin, ID Finance CEO, stwierdził: “David del Pozo jest odnoszącym sukcesy leaderem i prawdziwym profesonalistą w dziedzinie finansów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego dołączenia do grupy. Będzie odpowiedzialny za rozwiązanie szeregu ambitnych zadań związanych z zarządzaniem finansowym oraz atrakcyjnością inwestycji w celu dalszego wykorzystania możliwości wzrostu”.

  • MoneyMan - szybkie pożyczki online
  • MoneyMan - szybkie pożyczki online