221-220-221
Pon - Pt od 7:00 do 19:00

ID Finance partnerem strategicznym Fintech Dragons Day 2017

27 Czerwiec, 2017 33

Już 29 czerwca w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie odbędzie się konferencja, która zgromadzi w jednym miejscu najlepszych ekspertów i wiodące startupy z branży finetech w Polsce. Podczas konferencji odbędą się wykłady ekspertów, debata na temat fintech oraz konkurs dla najlepiej zapowiadającego się startupu. Partnerem strategicznym konferencji został ID Finance.

Podczas konferencji wystąpią m.in.:

Rudradeb Mitra, przedsiębiorca z dyplomem matematyki z Cambridge, który pokaże studium przypadku w obszarze analityki predykcyjnej.

Mariusz Ożga, z ekspercką wiedzą w dziedzinie strategii bankowych i obszarach współpracy między firmami fintech i instytucjami finansowymi po wejściu PSD2.

Kacper Wikieł, założyciel Getline.io opowie o procesie Initial Coin Offering (ICO) w obszarze kryptowalut.

Anna Maj z PayTech Consulting i Michał Miszułowicz z BNP Paribas, przedstawią przyszłości świata finansów, gdzie ważną rolę zaczyna odgrywać Facebook czy Amazon.

Konkurs na najbardziej rozwojowy startup fintech

Po wykładach odbędzie się konkurs na najbardziej rozwojowe startupy fintech. W czteroosobowym jury  „Dragonów” zasiądzie Marzena Bielecka z Experior Venture Fund, Piotr Smoleń z Data Ventures, Michael Mellinghoff z Techfluence i Fintech Forum i Adam Jerusalimcew z HardGamma Ventures.

Podsumowanie Fintech Dragons Day 2017 na stronie: Fintek.pl