<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-N87RJR" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe> ID Finance nowym członkiem KPF
Masz pytania:
221-220-221 Pon - Pt od 9:00 do 19:00 kontakt@moneyman.pl

ID Finance Poland nowym członkiem KPF

ID Finance Poland będący właścicielem internetowego serwisu pożyczek MoneyMan.pl dołącza do elitarnego grona Związku Pracodawców - Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych (KPF).

Zrzeszenie składa się obecnie z niemal 80 podmiotów będących m.in. przedsiębiorstwami pożyczkowymi, bankami, pośrednikami finansowymi oraz firmami zarządzającymi informacją gospodarczą. Jednocześnie KPF jest Członkiem Rady Rozwoju Rynku Finansowego oraz Członkiem EUROFINANS - zrzeszenia organizacji europejskich reprezentujących ponad 1200 przedsiębiorstw finansowych.

Realizując swoją misję budowy kapitału społecznego w sektorze finansowym członkowie KPF przyjęli własny program etyczny - Zasady Dobrych Praktyk. Jest to dokument stanowiący zbiór zasad postępowania, opartych na wystandaryzowanych normach moralnych, przyjętych do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym, w szczególności te związane z rynkiem finansów konsumenckich. Zebrane w jednym dokumencie zasady dotyczą m.in. dobrych praktyk sprzedaży produktów kredytowych i zawierają wytyczne w zakresie odpowiedzialnego pożyczania czy też niedozwolonych praktyk.

Członkowie KPF realizują ponadto różnorakie projekty badawcze, co umożliwia wymianę doświadczeń, kreowanie nowych rozwiązań i poznawanie najlepszych praktyk rynkowych. Sektor pożyczkowy przed którym co rusz stawiane są nowe wyzwania jest doskonałym polem do wypracowywania prokonsumenckich standardów i i partnerskich reguł działania.

Do grona Członków KPF przyłącza się międzynarodowa firma Innovative Digital Finance, która stosunkowo niedawno rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim uruchamiając w grudniu 2015 roku pierwsze internetowe pożyczki. Polska jest piątym krajem na świecie a drugim po Hiszpanii w Europie, w którym ID Finance pod marką MoneyMan świadczy swoje usługi pożyczkowe.

Ofertę ID Finance Poland jako szybko rozwijającą się i zaawansowaną technologicznie firmę specjalizującą się w udzielaniu pożyczek online za pośrednictwem MoneyMan.pl wyróżnia m.in.

  • całkowicie zautomatyzowany proces zatwierdzeń i wypłat pożyczek.
  • Intuicyjny interfejs dla użytkownika końcowego,
  • krótki czas procesu wnioskowania nawet w 15 minut,
  • darmowa pierwsza pożyczka do 1 000 zł z miesięczną spłatą,
  • finansowanie do 2 000 zł na max 30 dni i pożyczki ratalne do kwoty 5 000 zł na 6 ratach,
  • możliwość dostarczenia środków pieniężnych przez listonosza pod wskazany adres zamieszkania albo wygodnym przelewem na wskazany numer rachunku.

„Jestem dumny z zespołu, z którym współtworzymy markę MoneyMan, oferującą pożyczki w Polsce. ID Finance staje się członkiem KPF, dzięki czemu wkraczamy na kolejny etap rozwoju naszej działalności w Polsce, która jest kluczowym rynkiem i tu firma chce koncentrować swój ośrodek wzrostu” - zapewnia Michał Konopka Prezes Zarządu ID Finance Poland sp. z o.o.

O dynamice rozwoju rynku, na który z impetem wkracza ID Finance Poland świadczy chociażby wartość portfela pożyczek udzielanych przez instytucje pożyczkowe oscylująca wokół 3 mld. złotych – dane na bazie opracowań KPF z 2015 roku.

Źródło: MoneyMan.pl

  • MoneyMan - szybkie pożyczki online
  • MoneyMan - szybkie pożyczki online