<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-N87RJR" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe> ID Finance wśród 100 najlepszych startupów wg Red Herring
Masz pytania:
221-220-221 Pon - Pt od 9:00 do 19:00 kontakt@moneyman.pl

ID Finance znalazło się na liście 100 najlepszych europejskich start-up’ów

Warszawa, Polska – ID Finance, międzynarodowa firma finansów online, odniosła kolejny sukces w tak krótkim czasie i została wybrana w Top 100 Europe Red Herring. Jest to prestiżowa lista przedstawiająca najbardziej obiecujące prywatne europejski przedsięwzięcia technologiczne.

winner

Redakcja magazynu biznesowego i innowacji Red Herring, pokazała coroczny ranking setek najlepszych europejskich firm. Ponad 1200 firm w kategorii: FINTECH, telekomunikacji, bezpieczeństwo, cloud, oprogramowanie, biotech, mobile i inne branże, oceniano na podstawie 20 głównych kryteriów ilościowych i jakościowych.

ID Finance został ujęty na liście najbardziej obiecujących europejskich prywatnych tech-venture między innymi ze względu na jego innowacje technologiczne, siłę zarządzania, udziału w rynku, doświadczenie współpracy z inwestorami, pozyskiwanie klientów i kondycję finansową.

Borys Batin, CEO ID Finance, powiedział:

"Moneyman - serwis pożyczek online, który należy do ID Finance, dołączył do rankingu TOP 100 najlepszych europejskich start-up w ciągu ostatniego roku. W 2016 roku zdecydowano się przedstawić główną strukturę firmy z uruchomionym w 2015 AmmoPay – finansowym rozwiązaniem online przeznaczonym w sprzedaży detalicznej. To pozwoliło nam zgłosić jednocześnie dwa projekty na Red Herring Top 100 Europe Award”

„Ten rok był satysfakcjonujący i poza wszelkimi naszymi oczekiwaniami, "powiedział Alex Vieux, wydawca i CEO Red Herring". Zaprezentowało się wiele firm produkujących bardzo innowacyjne i niesamowite produkty w Europie. Mieliśmy bardzo trudny i krótki okres na zweryfikowanie wyników i wybór finalistów. Wiele firm pokazuje wielkie nadzieje i dlatego zasługuje na bycie jednym z finalistów. Byliśmy przed trudnym zadaniem wyboru 100 najlepszych zwycięzców Red Herring Europe."

Finaliści zostali zaproszeni do zaprezentowania swoich zwycięskich strategii w Red Herring Europe Forum w Amsterdamie. Szczegóły dotyczące laureatów Red Herring Top 100 Europe 2016 są dostępne na stronie internetowej konkursu.

www.moneyman.pl www.idfinance.com

  • MoneyMan - szybkie pożyczki online
  • MoneyMan - szybkie pożyczki online