<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-N87RJR" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe> ID Finance uruchomiło serwis MoneyMan w Brazyli
Masz pytania:
221-220-221 Pon - Pt od 9:00 do 19:00 kontakt@moneyman.pl

ID Finance uruchomiło serwis MoneyMan w Brazyli

W listopadzie 2016 serwis pożyczek online MoneyMan w Brazylii (MoneyMan.com.br) udzielił pierwszej pożyczki online! Serwis wykorzystuje modele oceny ryzyka opracowane przez ID Finance, przy czym proces analizy wniosków i podejmowania decyzji kredytowych jest całkowicie zautomatyzowany. Brazylia jest szóstym krajem ID Finance.

MoneyMan.com.br powstał we współpracy z Socina Financeira Bank i jest świetnym przykładem integracji firmy z branży Fin Tech i instytucji pożyczkowej. Poprzez API MoneyMan wykorzystuje infrastrukturę bankową jako platformę do udzielania pożyczek, dzięki czemu automatyzuje swoje procesy i skupia się na kluczowych kompetencjach, takich jak pozyskiwanie klientów i ocena ryzyka bez przekierowywania zasobów do back office, natomiast bank zajmuje się strukturą przedsięwzięcia i personelem w przełożeniu na pieniądze. 

Złożenie wniosku o pożyczkę online nie zajmuje więcej niż 5-10 min. MoneyMan.com.br przyznaje pożyczki do 1,500 reali brazylijskich (około 200 złotych) ze spłatą w ratach do sześciu miesięcy. Dostępnych jest pięć produktów. Jak mówi Boris Batin, CEO i współzałożyciel ID Finance, „Brazylijski rynek pożyczek online ma największy potencjał w regionie LATAM. Populacja tego kraju to około 207 milionów ludzi, z czego 130 milionów posiada dostęp do szybkiego internetu. Ekspansja usług telekomunikacyjnych niesie za sobą zwiększenie ilości transakcji w branży e-commerce, wzrost zainteresowania bankowością online oraz usługami pozabankowych pożyczek online. Potencjalna roczna wielkość rynku pożyczek internetowych w Brazylii może osiągnąć 7 miliardów dolarów”.

„ID Finance będzie kontynuowało swoją międzynarodową ekspansję. Zakres zainteresowań grupy obejmuje zarówno kraje Ameryki Centralnej i Południowej takie jak Meksyk, Kolumbia, Peru, jak i kraje Europy Wschodniej. Zamierzamy wykorzystać nasze unikalne kompetencje w zakresie skalowania biznesu w najkrótszym możliwym czasie jako naszą przewagę nad konkurencją”, dodaje Alexander Dunaev, COO i współzałożyciel ID Finance.

  • MoneyMan - szybkie pożyczki online
  • MoneyMan - szybkie pożyczki online