<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-N87RJR" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe> ID Finance na Wolves Summit 2016
Masz pytania:
221-220-221 Pon - Pt od 9:00 do 19:00 kontakt@moneyman.pl

ID Finance uczestniczył w Wolves Summit 2016 w Warszawie

ID Finance - szybko rozwijającą się firma fin-tech specjalizującą się w pożyczkach online we wschodzących i rozwiniętych rynkach - uczestniczyła w Wolves Summit 2016 r w Warszawie. Jest to trzecia edycja największego międzynarodowego wydarzenia networkingowego w Europie Środkowo Wschodniej. Miejsce spotkań inwestorów, korporacji oraz obiecujących startupów.

Przedstawiciele ID Finance odbyli szereg owocnych spotkań z potencjalnymi inwestorami oraz firmami. ID Finance znalazł się w gronie 300 najlepszych startup’ów, dzięki czemu CEO i współzałożyciel ID Finance, Boris Batin, miał okazję zaprezentować na scenie swój startup.

Pan Batin zaprezentował firmę i jej główne aktywa podczas swojego wystąpienia w trakcie konferencji. Poza Polską ID Finance zdigitalizowała kredyty konsumpcyjne w Hiszpanii, Kazachstanie. Rosji i Gruzji. Centrum R&D jest zlokalizowane na Białorusi. Przewagą konkurencyjną ID Finance są wydajne platformy IT, wysokie kompetencje w zakresie zarządzania ryzykiem, wysoki wskaźnik CLV oraz skalowalności. Ze względu na swoje unikalne podejście, portfolio ID Finance rośnie średnio o 15% co miesiąc od rozpoczęcia działalności. Skalowalne technologia umożliwia uruchomienie działań w nowym kraju w ciągu 3 miesięcy.

MoneyMan, firma oferująca pożyczki, jest głównym kapitałem ID Finance. Jest to spółka będąca pożyczkodawcą online pomagająca ludziom w rozwiązywaniu ich aktualnych potrzeb finansowych. Zapewnia całkowicie zautomatyzowaną obsługę kredytu działającego 24/7. Wykorzystuje on skuteczny i efektywny kosztowo model, zapewniając top pozycję na rynku który zarejestrował już ponad 2.000.000 użytkowników. W Polsce firma znajduje się pod adresem www.moneyman.pl

Inna spółka należąca do ID Finance to pierwsza zautomatyzowana firma oferująca pożyczki w punktach handlowych - AmmoPay. Pozwala nabywcom zakup na raty towarów codziennego użytku w punktach sprzedaży za pomocą urządzeń mobilnych.

Na stoisku podczas konferencji, specjaliści firmy pokazali, jak Moneyman działa na polskim rynku na przykładzie strony internetowej, zalety modelu biznesowego, a także odpowiadali na liczne pytania uczestników konferencji.

Borys Batin, ID Finance CEO, powiedział:
"Dziękujemy wszystkim inwestorom oraz firmom, które zainteresowały się naszym projektem MoneyMan. Naszym celem jest stworzenie unikalnego systemu obsługi klienta we wszystkich krajach, w których jesteśmy obecni. Poza tym, staramy się połączyć pożyczkobiorców i inwestorów oferujących wysoką wydajnością dzięki stabilnej przepływów pieniężnych. Podczas kiedy MoneyMan staje się symbolem jakości usług kredytowych w Europie, ID Finance staje się coraz bardziej staje się ciekawym celem inwestycyjnym.

Szczegóły konferencji Wolves Summit 2016 r., która odbyła się w dniach 11-14.04 znajdują się na stronie: Wolves Summit

Źródło: www.MoneyMan.pl , ID Finance

  • MoneyMan - szybkie pożyczki online
  • MoneyMan - szybkie pożyczki online