<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-N87RJR" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe> Wiosenny konkurs. Do wygrania iPad mini 4
Masz pytania:
221-220-221 Pon - Pt od 9:00 do 19:00 kontakt@moneyman.pl

WIOSENNY KONKURS Z MONEYMAN – DO WYGRANIA iPad mini 4!

Piękna wiosna już rozgościła się na dobre, jesteśmy już myślami na pięknej zielonej trawie. Co chwilę przechodzimy koło ciekawych zapachów, rozkoszujemy się promieniami słońca czy spacerujemy w lesie nabierając świeże powietrze słysząc ptasi śpiew. Zachęca to nas do częstszych wycieczek, spotkań ze znajomymi czy rodziną, nawet gdy jest zagranicą.

Już teraz jest szansa zdobyć najnowszego iPada mini 4 w majowym konkursie z Moneyman! Tablet prezentuje się wspaniale, a jego design usatysfakcjonuję wszystkich wielbicieli produktów firmy Apple. Znajdziesz kamerę HD do rozmów wideo z rodziną lub znajomymi, czujnik pomiaru światła czy czytnik linii papilarnych. Będziesz mógł fotografować piękno wiosny w jakości HD.

Już teraz wygraj najnowszy tablet od Apple i ciesz się jego cudownym designem! Jako nagrody pocieszenia firma przygotowała ładowarki solarne Solar Power Bank.

Co powinieneś zrobić, by wygrać nagrody?

I ETAP

Wystarczy, że weźmiesz pożyczkę w wysokości min 1200 zł na jednym z 4 poziomów: Początkowy, Startowy, Turbo lub SuperTurbo.

Opisy wszystkich poziomów znajdziesz na głównej stronie internetowej: www.moneyman.pl

II ETAP

Polub stronę Moneyman na Facebooku - https://www.facebook.com/moneymanpolska/?fref=nf

III ETAP

Udostępnij wskazany post u siebie na Wallu (publicznie)

IV ETAP

Wyślij swoje imię i nazwisko oraz nr PESEL na mail: konkurs@moneyman.pl

Konkurs trwa od 12 do 29 maja - do wygrania: tablet iPad mini 4 oraz nagrody Solar Power Bank.

Wystarczy, że weźmiesz pożyczkę w zaufanej firmie finansowej Moneyman, spełnisz powyższe warunki i już bierzesz udział w konkursie. Teraz masz szansę wygrać iPada mini 4 oraz nagrody Solar Power Bank!

Moneyman – to firma finansowa odnosząca sukcesy na całym świecie. Najważniejszą misją Moneyman jest zmiana rynku finansowania, by uczynić go przejrzystym i prostym. Pożyczki udzielane przez Moneyman są dostępne o każdej porze, niezależnie od świąt i dni wolnych od pracy, a decyzja o przyznaniu pieniędzy przychodzi niemal natychmiastowo. Jeśli potrzebujesz szybko pieniędzy na nieplanowane wydatki, serwis Moneyman jest idealnym rozwiązaniem – tanim, szybkim, a przede wszystkim dyskretnym i dostępnym dla każdego.

moneyman.pl

  • MoneyMan - szybkie pożyczki online
  • MoneyMan - szybkie pożyczki online