221-220-221
pon.-pt. 8.00-20.00 sb. 9.00-17.00
kontakt@moneyman.pl

Blog

Namiot – cena 4, 2 osobowego – ile kosztuje namiot i jak wybrać? 21 June, 2018

To, ile kosztuje namiot, zależy od jego wielkości, jakości, wagi i użyteczności. Ceny solidnych namiotów 4-osobowych zaczynają się od około 500 złotych.

Zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci Zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci – ile kosztuje i jak wybrać? 21 June, 2018

Zjeżdżalnia dla dzieci to doskonała rozrywka dla każdego malucha. W ciepłe dni sprawdzają się zjeżdżalnie dmuchane, ale i huśtawki ze ślizgawkami.

Trampolina ogrodowa dla dzieci – ile kosztuje i jak wybrać? 1 June, 2018

Trampolina ogrodowa zapewni zabawę przez cały dzień. Ze względu na bezpieczeństwo dzieci, powinna być wyposażona w siatkę i osłony sprężyn.

Ile kosztuje wynajem namiotu na imprezę i event? 30 May, 2018

Namioty na imprezy ceny wynajmu mają uzależnione od wielkości namiotów. Istotne dla kosztów są też podłoga, wyposażenie, transport i montaż namiotów.

Kamper - cena zakupu i wypożyczenia. Kamper – cena zakupu i wypożyczenia. Ile kosztuje kamper? 28 May, 2018

Ceny kamperów w wypożyczalniach zależą m.in. od wyposażenia pojazdu i czasu używania auta. Są wielokrotnie niższe niż ceny kamperów do sprzedania.

Cena basenu ogrodowego - ile kosztuje budowa? Cena basenu ogrodowego – ile kosztuje budowa? 24 May, 2018

Cena samej budowy basenu ogrodowego stacjonarnego to 9-40 tys. zł. Koszty dodatkowe to: pompy, filtry, urządzenia czyszczące, chemia basenowa.

Oczko wodne - ile kosztuje? Oczko wodne – ile kosztuje oczko, folia, ryby i rośliny? 24 May, 2018

Oczko wodne to unikatowy dodatek do domowego ogródka. Zbiornik wodny należy wyposażyć w pompę. Do ozdoby służą, np.: rośliny wodne, kamienie.

Jacuzzi ogrodowe, domowe, dmuchane - ile kosztuje i jak wybrać? Jacuzzi ogrodowe, domowe, dmuchane – ile kosztuje i jak wybrać? 24 May, 2018

Jacuzzi ogrodowe to idealne miejsce na relaks na świeżym powietrzu. Zewnętrzne wanny z hydromasażem dostępne są w wersji całorocznej lub sezonowej.

Koszt lawety - ile kosztuje wynajem lawety? Koszt lawety – ile kosztuje wynajem lawety? 17 May, 2018

Koszt wypożyczenia lawety zależy m.in. od tego, na jak długo się ją wynajmuje. Na cenę wpływa też ładowność lawety i wyposażenie w przypadku autolawety.

Wynajem namiotów weselnych Wynajem namiotów weselnych – cena. Ile to kosztuje? 15 May, 2018

Wesele w namiocie to koszt rzędu nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Cena namiotu weselnego zależy m.in. od jego wielkości, rodzaju i okresu wynajmu.

koszty energii Oszczędzanie energii – jak obniżyć rachunki za prąd? 29 January, 2018

Koszty energii elektrycznej z roku na rok wzrastają, ponieważ rośnie koszt dostarczenia do gospodarstwa domowego jednostki energii przez elektrownię.

Ile pieniędzy daje się nachrzciny Ile pieniędzy daje się na chrzciny? 23 January, 2018

W dzisiejszych czasach duchowy wymiar chrztu jest łączony z komercyjną imprezą, jaką rodzice dziecka organizują dla rodziny i przyjaciół.

Konto oszczędnościowe i rachunek bankowy dla dziecka 13 December, 2017

Przejawem dbania o przyszłość swojego dziecka, jego bezpieczeństwo finansowe, jest założenie przez rodziców konta oszczędnościowego

Jak budować zdolność kredytową, będąc studentem? 13 December, 2017

Zdolność kredytowa rozumiana jest przez banki czy instytucje kredytujące innego rodzaju, jako zdolność klienta do spłaty rat kapitałowo-odsetkowych

Konto dla młodych – czym się kierować wybierając konto dla studenta? 13 December, 2017

Konto dla studenta powinno być tanie albo najlepiej darmowe. Na studiach wielu młodych ludzi musi utrzymywać się samodzielnie, bez wsparcia ze strony rodziców

Pożyczka od rodziny – zasady umowy pożyczki w rodzinie 13 December, 2017

Pożyczka jest zewnętrznym źródłem finansowania i instrumentem, który może być swobodnie wykorzystywany na realizację różnych celów.

Pożyczki ratalne a krótkoterminowe – jaka jest różnica? 13 December, 2017

Oferty firm pozabankowych najczęściej obejmują szybkie pożyczki online lub udzielane w stacjonarnych oddziałach, które spłaca się na koniec okresu kredytowania.

Szybka gotówka, czyli jak szybko podreperować budżet 11 December, 2017

Nagły wydatek, choroba, konieczny remont czy naprawa, powodują, że w krótkim czasie potrzebujemy zwiększonych środków finansowych.

Rodzaje hipotek - umowna, przymusowa, kaucyjna, odwrócona | Moneyman.pl_pixabay Kredyt na działkę budowlaną – na czym polega kredyt na zakup działki 11 December, 2017

Posiadanie gruntu o charakterze budowlanym to pierwszy krok na drodze do wybudowania własnego domu.

500 plus a kredyt hipoteczny – Wpływ 500+ na zdolność kredytową 4 December, 2017

Flagowy program rządu Beaty Szydło i partii Prawa i Sprawiedliwość „Rodzina 500+”, wystartował 1 kwietnia 2016 roku.