221-220-221
pon.-pt. 8.00-20.00 sb. 9.00-17.00
kontakt@moneyman.pl

5 najlepszych prezentów na ślub

Co można kupić na prezent ślubny? Często stajemy przed tego typu dylematem, zaraz po tym jak młoda para odwiedzi nas, wręczając uroczyście zaproszenie. Ślub to wspaniałe wydarzenie zarówno dla dwojga kochających się ludzi, jak i dla całej rodziny i przyjaciół. Każdy zdaje sobie sprawę, jak wiele trzeba wyobraźni i pracy aby ten dzień został w pamięci naszej oraz młodej pary i najbliższej rodziny. Jako goście również chcemy się przyczynić, aby w ten szczególny moment dodać otuchy i okazać naszą radość.

Co można kupić na prezent ślubny?

Pomysł na prezent ślubny powinien być dopasowany do charakteru Państwa Młodych. Niejako spełniać ich oczekiwania i upodobania. Może to być coś, co uwzględni ich życiowy status. Upominek z okazji ślubu może być również bardzo praktyczny. Przedmiot użytku codziennego, do kuchni, sypialni, łazienki. Jednak nie koniecznie. Jeśli bierzemy pod uwagę stan posiadania młodej pary, ich majątek, możemy pokusić się na oryginalny prezent dla pary młodej. Niekoniecznie przydatny, ale cieszący oko, wzbudzający radość posiadania.

Lista idealnych prezentów ślubnych dla nowożeńców

Czasami państwo młodzi przekazują nam listę. Zawiera ona oczekiwania względem ich marzeń – co chcieliby otrzymać na upominek z okazji ślubu. To ułatwi nasze poszukiwania. Będziemy znali oczekiwania pod tym kątem. Nie będziemy szukali po omacku. Zgadując czy oby na pewno nasz pomysł na prezent ślubny jest trafiony. Jednak nie zawsze taka lista oczekiwań zostanie przez Młodych stworzona. Niestety należy jeszcze do rzadkości. Dlatego też spieszymy z podpowiedzią. Stworzyliśmy listę w oparciu o doświadczenia nasze, naszych przyjaciół i postronnych osób – gości weselnych. Co para młoda na progu nowej ścieżki życia może oczekiwać. Czego się spodziewa. Czym możemy zaskoczyć, rozradować i uświetnić nowe życie Państwa Młodych. Jaki pomysł na prezent ślubny jest statystycznie najbardziej wyczekiwany przez Nich ?

5 najlepszych prezentów na ślub

  1. Pieniądze – ładna koperta z uroczystą kartką z życzeniami od serca. Prezent ponadczasowy i uniwersalny. Najczęściej oczekiwany. W razie potrzeby można skorzystać z pozyczki online (np. MoneyMan)
  2. Sprzęt AGD – za kilka lub kilkaset złotych w zależności od zasobności naszego portfela. W sytuacji kiedy w dodatku wiemy co jest w posiadaniu Młodej Pary. Może być to wspaniały i praktyczny upominek z okazji ślubu.
  3. Pościel, ręczniki, szlafroki – pomysł na prezent ślubny stanowiący niegdyś wiano Panny Młodej. Opakowany w skrzynię lub oryginalne pudełko może stanowić miłą niespodziankę.
  4. Prezent w postaci zapłaty za przystrojenie sali weselnej, opłaty związane z mszą, strojem, kwiatami to również doskonały pomysł – co można kupić na prezent ślubny.
  5. Oryginalny prezent dla pary młodej – może być okazją do nadania w ich życiu smaczku. Tu mamy duże pole do popisu, bowiem może to być:
- romantyczna kolacja dla dwojga - lot spadochronem czy paralotnią - weekendowy lub dłuższy wyjazd dla dwojga - kurs nurkowania, jazdy konnej, tenisa itp. - wyprawa dla Młodej pary typu: offroad, spływ kajakowy, rejs żaglowcem - voucher do teatru, kina, opery Do nas gości weselnych należy obowiązek spełnienia marzenia Dwojga Młodych Ludzi. Niekoniecznie musi to być drogi wydatek. Możemy umówić się z innymi gośćmi i podzielić wydatek związany z zakupem jakim jest upominek z okazji ślubu. Mamy tu szerokie pole manewru, które nie musi pomniejszyć naszego portfela.

2 September, 2016 27

Co można kupić na prezent ślubny? Często stajemy przed tego typu dylematem


Powiązane Artykuły