221-220-221
pon.-pt. 8.00-20.00 sb. 9.00-17.00
kontakt@moneyman.pl

5 propozycji na prezent na Dzień Mężczyzny!

Nowy krawat, elegancki portfel, skórzany pasek, woda kolońska...? To standardowe propozycje prezentów dla mężczyzn. Jeśli zastanawiacie się właśnie, co można kupić na Dzień Chłopaka, my proponujemy postawienie na... adrenalinę. Tzw. ekstremalne prezenty to prawdziwy hit ostatnich lat. Nie tylko są oryginalne, ale także na długo zapadają w pamięć.

Sesja w tunelu aerodynamicznym

To z pewnością niesamowite przeżycie, zarówno dla młodszych, jak i starszych. Centrum z tunelem aerodynamicznym bez trudu znajdziecie obecnie w każdym dużym mieście.

Escape Room

To pokój, z którego można wydostać się, rozwiązując jakąś zagadkę czy odnajdując ukryty przedmiot. Placówki oferujące zabawę w ucieczkę z Escape Room zwykle mają do zaoferowania różne pakiety tematyczne, np. powiązane z popularnymi filmami czy książkami.

Skok wahadłowy lub bungee

Adrenalina zapewniona! Skoki z wysokości (np. wieży, mostu) nadal są niezwykle popularne. Co więcej można znaleźć również oferty proponujące „Skok We Dwoje”. Świetna zabawa, niezapomniane wrażenia... Same zalety!

Survival, czyli weekendowa szkoła przetrwania

Twój chłopak/mąż lubi aktywność i kontakt z naturą? Wspólnie możecie sprawdzić swoją wiedzę na wypadek różnych ekstremalnych sytuacji. Survivalowe weekendy to zwykle cały pakiet aktywności: od założenia obozu, przez rozpalenie ognia, filtrację wody, na nawigacji kończąc. Ciekawe doświadczenia gwarantowane!

Paintball laserowy

Trochę inna wersja klasycznego paintballa, najczęściej w formie zespołowej rozgrywki dla kilku osób, w której liczą się: strategia, zdolności taktyczne i refleks. Rewelacyjny sport ekstremalny, który sprawi, że poczujecie się jak na polu bitwy.

Mamy nadzieję, że nasze inspiracje pomogą wam w zadecydowaniu, co sprezentować chłopakowi, mężowi, ukochanemu... Dobrze dobrany podarunek dla mężczyzny potrafi zdziałać cuda! Przełamie nudę w związku, na nowo rozpali „żar uczuć”, pozwoli oderwać się od wypełnionej obowiązkami codzienności. Warto wybrać ekstremalny prezent także dlatego, że wiąże się z silnymi emocjami i gwarantuje niezapomniane wrażenia. Pamiętajcie, że w realizacji prezentowych planów chętnie pomoże MoneyMan.pl - oferując szybką pożyczkę online.

10 March, 2017 28

Nowy krawat, elegancki portfel, skórzany pasek, woda kolońska…? To standardowe propozycje prezentów dla mężczyzn.


Powiązane Artykuły