221-220-221
pon.-pt. 8.00-20.00 sb. 9.00-17.00
kontakt@moneyman.pl

Co warto wiedzieć o pożyczkach online

Zaciągnięcie pożyczki przez Internet to najszybszy sposób na zdobycie dodatkowych środków finansowych. Prosta i szybka procedura trwa nawet kilkanaście minut - tak, jak np. w MoneyMan.pl - co oznacza, że już po tym czasie pieniądze są przelewane na nasze konto bankowe.

Jak pożyczyć pieniądze online? To bardzo proste. Zaczynamy od wypełnienia elektronicznego wniosku dostępnego na stronie internetowej wybranego pożyczkodawcy. Na początku ustalamy wysokość pożyczki oraz zaplanowany okres spłaty. Zwykle już w tym momencie otrzymamy informację o całkowitej kwocie do spłacenia, uwzględniającej wszystkie koszty chwilówki. Następnie podajemy wymagane dane osobowe, a więc imię i nazwisko, serię i numer dowodu osobistego, PESEL.

Jeżeli wybraliśmy sprawdzoną, z sukcesem działającą na rynku firmę pożyczkową, nie musimy się obawiać tego elementu. Firmy pożyczkowe są zobligowane prawnie do tego, by zagwarantować, że przekazane przez nas informacje nie trafią w niepowołane ręce. Musimy oczywiście również podać numer konta bankowego, na który mają zostać przelane pieniądze, a także dane kontaktowe.

Bardzo często w tym momencie zostaniemy poproszeni o dokonanie przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę, np. złotówkę. Ma on potwierdzić zgodność danych, które podaliśmy, ze stanem faktycznym. Kiedy tylko otrzymamy do wglądu wzór umowy pożyczkowej, zapoznajmy się z nim bardzo dokładnie. Przede wszystkim należy sprawdzić, czy jej treść jest zgodna z prezentowaną na stronie firmy pożyczkowej ofertą oraz podanymi podczas procedury wnioskowej całkowitymi kosztami pożyczki.

Gdy nasz wniosek zostanie już zaopiniowany pozytywnie, pozostaje nam oczekiwanie na przelew. To, w którym momencie pieniądze znajdą się na naszym koncie bankowym, zależy od tego, w jakim banku posiadamy rachunek. Jeśli w tym samym, co pożyczkodawca, albo gdy mamy konto internetowe, oczekiwana kwota znajdzie się na naszym rachunku od razu! Podsumowując, pożyczanie pieniędzy przez Internet jest szybkie, wygodne, a dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom, również bezpieczne.

20 March, 2017 28

Zaciągnięcie pożyczki przez Internet to najszybszy sposób na zdobycie dodatkowych środków finansowych.


Powiązane Artykuły