221-220-221
pon.-pt. 8.00-20.00 sb. 9.00-17.00
kontakt@moneyman.pl

Gdzie możemy zdobyć gotówkę na wakacje?

Ile wydamy na wakacje w 2017 roku?

Na wakacje czekamy cały rok. Wybieramy często wyjazdy za granicę, z uwagi na gwarancję ładnej pogody. Nie każdego stać na wypoczynek w ciepłych krajach, dlatego warto wspomóc wakacyjny budżet dodatkową gotówką. Skąd ją wziąć?

Komfort i ładna pogoda

Lubimy wypoczywać w słonecznym południowym klimacie w komfortowym otoczeniu. Jesteśmy w stanie zdecydować się na krótsze, ale za to luksusowe wakacje. Takie wakacje kosztują, dlatego warto zastanowić się nad zaciągnięciem szybkiej pożyczki na stronie MoneyMan.pl. Sam proces zaciągania pożyczki jest bardzo krótki. Wystarczy kilka prostych kroków i możemy jechać na wymarzone wakacje.

Jak szukać gotówki

Szukając gotówki, sprawdźmy propozycję firm pożyczkowych oferujących najlepsze warunki pożyczkobiorcom: wysokość pożyczki, szybkość procesu aplikacji online, czas przelania gotówki na konto oraz wydłużony okres spłaty pożyczki. MoneyMan w rankingach firm pożyczkowych oceniany jest pod tym względem wysoko. Klienci cenią firmę również za profesjonalizm i wysoką jakość obsługi klientów. W czerwcu firma podwyższyła kwotę pierwszej darmowej pożyczki do 1500zł. Pożyczka jest bezpłatna pod warunkiem jej terminowej spłaty. Dodatkowo, zostały wydłużone okresy kredytowania dla nowych i obecnych klientów.

Dodatkowe środki - jak je zdobyć

Jeżeli korzystałeś już z usług MoneyMan.pl, możesz także otrzymywać i gromadzić swoje indywidualne punkty bonusowe Dzięki punktom możesz zyskać zniżki i opłacić zaległe odsetki od kredytu lub, jeśli chcesz, otrzymać kolejną pożyczkę i przenieść się na wyższy poziom. Wyższy poziom daje więcej możliwości kredytowania. Punkty bonusowe można zdobyć spłacając pożyczkę w ustalonym terminie, polecając naszą ofertę znajomym, którzy zostaną naszymi klientami lub oceniając nas i dzieląc się swoimi opiniami w mediach społecznościowych. Warto zapraszać znajomych i przyjaciół, którzy być może szukają dodatkowych środków, a za to, że skorzystają z produktów firmy, możesz otrzymać dodatkowe punkty bonusowe Dodatkowo firma oferuje możliwość pozostawienia wypowiedzi w social-mediach. Taka wypowiedź jest nagradzana również dodatkowymi punktami bonusowymi.

12 July, 2017 35

Na wakacje czekamy cały rok. Wybieramy często wyjazdy za granicę, z uwagi na gwarancję ładnej pogody. Nie każdego stać na wypoczynek w ciepłych krajach,


Powiązane Artykuły