221-220-221
pon.-pt. 8.00-20.00 sb. 9.00-17.00
kontakt@moneyman.pl

Jak ograniczyć wydatki na święta?

Święta to czas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Przygotowujemy wówczas dekoracje, które powinny zdobić każdy dom. Co zrobić, żeby święta były obfite bez zbytnich wydatków?

Boże Narodzenie w domu czy poza domem?

Nie każdy chce spędzać święta przygotowując potrawy i podając je gościom. Coraz częściej chcemy ten okres przeznaczyć na wypoczynek i relaks. Hotele, gospodarstwa agroturystyczne oraz pensjonaty oferują kolację wigilijną, a zimą na przykład Zakopane, Bukowina Tatrzańska i okolice zapewniają wiele atrakcji. Można wyjechać także za granicę do ciepłych krajów, ogrzewając się przed srogą zimą.

Dekoracje świąteczne – jak przygotować?

Spędzając tradycyjnie święta w domowym zaciszu, warto pomyśleć o dekoracjach, które zapewnią wyjątkową atmosferę. Nie może zabraknąć choinki, pożądane są także wszelkiego rodzaju świece i świece. Można wybrać wersje z zapachem goździków i pomarańczy. Wiele inspiracji dla bożonarodzeniowych dekoracji można znaleźć obserwując ozdobione witryny sklepowe.

Prezenty – czym obdarować najbliższych?

Prezenty nie muszą być drogie – mogą nawet być wykonane ręcznie. Własnoręcznie zrobione dekoracje czy pudełko ozdobione techniką decoupage’u szczególnie ucieszą osobę dorosłą, z dużym prawdopodobieństwem nawet bardziej niż kupny prezent. Niestety, prezenty dla dzieci często dużo kosztują, a najmłodsi nie zgadzają się na alternatywę dla wymarzonej lalki czy postaci z bajki. Jeżeli bardzo Ci zależy na określonym prezencie, sprawdź pożyczki online, takie jak Moneyman (zobacz jak wygląda pożyczka).

7 December, 2016 28

Święta to czas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Przygotowujemy wówczas dekoracje,


Powiązane Artykuły