221-220-221
pon.-pt. 8.00-20.00 sb.10.00-16.00
kontakt@moneyman.pl

Kredyt na dowód | Moneyman.pl

Kredyt na dowód | Moneyman.pl

Choć większość ludzi stara się utrzymywać płynność finansową, zdarzają się sytuacje, kiedy dodatkowe pieniądze potrzebne są na już. Nie każdy może jednak liczyć w tym temacie na rodzinę czy przyjaciół. Nie każdy też spełnia dosyć rygorystyczne wymogi banków, gwarantujące przyznanie pożyczki. Od kiedy na jednak na rynku pojawiły się firmy udzielające kredytów na dowód, problem wielu osób rozwiązał się. Co więcej, jeśli skorzystamy z firmy działającej online, pieniądze znajdą się na twoim koncie w niedługim czasie bez wychodzenia z domu!

Kre rdyt na dowód to minimalizacja formalności

Tradycyjne banki wprawdzie są chętne do udzielania wszelakich pożyczek, jednak zanim wypłacą pieniądze, potencjalny kredytobiorca musi spełnić szereg wymogów. Jakich?

W większości takich instytucji wymaga się od klientów, oprócz ważnego dokumentu tożsamości, także zaświadczenia o stałym zatrudnieniu, co wiąże się z dodatkowym czasem, który trzeba poświęcić na zdobycie takiego „papierka”. Nie zapominajmy, że czas należy poświęcić także na stanie w, nierzadko długich, kolejkach w banku. W zależności od wysokości kwoty pożyczki, należy spełnić także warunek zdolności kredytowej, co w przypadku niektórych osób pilnie potrzebujących pieniędzy nie jest możliwe. W podbramkowej sytuacji każda minuta jest na wagę złota.

Odpowiedzią na potrzeby takich osób są firmy pożyczkowe, specjalizujące się w udzielaniu szybkich pożyczek. Nie wymagają od swoich klientów zaświadczenia o zatrudnieniu czy zarobków o określonej ilości. Wystarczy tylko dowód tożsamości.

Dzięki temu każda pełnoletnia osoba może wziąć kredyt na dowód. Wprawdzie firmy takie nie oferują pożyczek, za które moglibyśmy kupić mieszkanie czy drogi samochód, jednak dla niektórych osób kilkaset czy kilka tysięcy złotych jest wybawieniem w sytuacji podbramkowej. Pamiętaj jednak, że każda firma, która szanuje swoich klientów powinna sprawdzać status majątkowy pożyczkobiorcy i nie udzielać go bez dokładnej analizy.

Dlaczego warto wziąć kredyt na dowód online?

Choć firm oferujących szybkie kredyty na dowód, mających oddziały stacjonarne w całej Polsce jest dużo, znajdują się one zwykle w większych miastach. Osoby, które mieszkają na wsiach wcale nie są jednak pokrzywdzone. Istnieje bowiem wiele firm pożyczkowych działających online, które oferują właśnie kredyt na dowód. Dzięki temu bez wychodzenia z domu załatwimy wszystkie formalności, a pieniądze znajdą się na naszym koncie już po kilkunastu minutach. To idealna opcja przede wszystkim dla tych, którzy cenią swój czas, a ponadto zależy im na dyskrecji.

Jak przebiegają formalności, gdy decydujemy się na kredyt na dowód przez internet?

Firmy pożyczkowe, oferujące wzięcie pożyczki w sieci, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i tak dostosowują swoje procedury, by były one jak najbardziej przejrzyste, a zarazem szybkie i bezpieczne.

Biorąc taki kredyt w firmie Moneyman, zaczynamy od zarejestrowania się na stronie firmy, a następnie wypełniamy kwestionariusz. Zajmie ci to kilkanaście minut. Warto zaznaczyć, że cały proces można wykonać nie tylko na komputerze stacjonarnym czy laptopie, ale także na tablecie oraz komórce. Firma udostępniła także infolinię, pod którą możemy zadzwonić w razie wątpliwości.

Co oferują firmy udzielające szybkich kredytów online?

Kredyt online może przybierać różne postaci. Firmy kuszą programami lojalnościowymi czy ofertą pożyczki odnawialnej. Nie daj się zwieść i wybierz sprawdzoną firmę. Firma Moneyman oferuje zaciągnięcie pierwszej pożyczki za darmo, pod warunkiem stałej spłaty przez klienta w terminie.

Podsumowując, jest to świetna opcja dla osób, które potrzebują dodatkowej gotówki w krótkim czasie, a nie chcą tracić czasu na formalności, które musieliby spełnić, ubiegając się o pożyczkę w tradycyjnym banku. Pamiętajmy, że decydując się na pożyczkę przez internet, skracamy czas oczekiwania na pieniądze do absolutnego minimum.

17 Lipca, 2017 47

Choć większość ludzi stara się utrzymywać płynność finansową, zdarzają się sytuacje, kiedy dodatkowe pieniądze potrzebne są na już. Nie każdy może jednak liczyć w tym temacie na rodzinę czy przyjaciół.


Powiązane Artykuły


Złóż wniosek o pożyczkę
Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut,
a decyzję otrzymasz już po minucie.