221-220-221
pon.-pt. 8.00-20.00 sb.10.00-16.00
kontakt@moneyman.pl

Narzędzie Confluence - dlaczego warto?

Przeładowana poczta, chaos w firmowych notatkach, zagubione pliki, przegrzane serwery – to już przeszłość dzięki nowoczesnemu wirtualnemu narzędziu Confluence. Jest to unikalne wirtualne oprogramowanie do współpracy zespołowej, z którego korzystają już największe firmy na świecie, m. in. Skype, Microsoft, Facebook, Twitter, Adobe czy LinkedIn. System służy do gromadzenia i porządkowania danych, np. dotyczących firmowych projektów. Dostęp do informacji w dowolnej chwili ma każdy uprawniony użytkownik. Strony w ramach systemu mają elastyczną strukturę i można je dowolnie edytować.

Niewątpliwą zaletą Confluence jest możliwość edytowania treści bezpośrednio w przeglądarce. Mogą to być na przykład notatki służbowe, listy spotkań, dane produktu, plany projektu. Poszczególne strony i wątki dyskusji można „lajkować” i komentować – z każdego miejsca na Ziemi. Błyskawiczne odnajdywanie potrzebnych informacji, łatwiejsza praca zespołowa, szybkie notatki ze spotkań – to tylko niektóre zalety Confluence. To również prostsze dzielenie się plikami z zespołem, a także praktyczna opcja przypisywania zadań współpracownikom.

Można też tworzyć tzw. „Przestrzeń” dla konkretnych projektów i dodawać do nich strony z notatkami, zadaniami czy pomysłami. Dodatkowy atut to dynamiczna przeglądarka oparta o nowoczesny algorytm dokładniej filtrujący wyniki, a także opcja umożliwiająca stworzenie firmowej bazy wiedzy zawierającej ważne dla pracowników informacje bądź instrukcje.

Co jeszcze wyróżnia ten system? Dla firm, które z niego korzystają to rewelacyjne ułatwienie pracy. Już nie trzeba wysyłać dziesiątków maili z poprawkami, sugestiami, uwagami albo korektami. Wszystkie zmiany i uwagi można nanosić bezpośrednio na stronie danego projektu w systemie. Nie trudno się dziwić, że wielcy światowi giganci już wdrożyli u siebie Confluence. Jedną z firm korzystających z systemu jest grupa ID Finance, właściciel marki pożyczek online MoneyMan, obecnej już w 6 krajach.

W dzisiejszych czasach firmowe systemy offline odchodzą w przeszłość zastępowane przez inteligentne rozwiązania internetowe mające przyspieszyć komunikację oraz wymianę danych w obrębie firmy albo grupy projektowej. Narzędzia wirtualne, jak m. in. Confluence, stają się podstawą i gwarantem skutecznie prowadzonego biznesu. Bez nich trudno dziś sobie wyobrazić prowadzenie przedsiębiorstwa. Nowoczesne funkcjonalności oraz zainteresowanie gigantów rynku są dowodem na to, że Confluence jest jednym z tych narzędzi online, którym warto poświęcić więcej uwagi.

12 Grudnia, 2016 29

Przeładowana poczta, chaos w firmowych notatkach, zagubione pliki, przegrzane serwery – to już przeszłość dzięki nowoczesnemu wirtualnemu narzędziu Confluence.


Powiązane Artykuły


Złóż wniosek o pożyczkę
Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut,
a decyzję otrzymasz już po minucie.