221-220-221
pon.-pt. 8.00-20.00 sb. 9.00-17.00
kontakt@moneyman.pl

Pożyczka ratalna w Internecie bez kolejek

kobieta przed komputerem

W życiu każdego z nas zdarzają się takie sytuacje, kiedy pilnie potrzebujemy dodatkowego zastrzyku gotówki – czy to na zakup  sprzętu domowego, wesele dziecka czy wymarzone wakacje. Na szczęście, firmy specjalizujące się w szybkich pożyczkach ratalnych umożliwiają nam zdobycie żądanej kwoty w dość krótkim czasie. Jeśli spełnimy określone warunki, pieniądze mogą się znaleźć na naszym koncie nawet w ciągu kilkunastu minut.

Czym charakteryzuje się pożyczka ratalna?

Pożyczka ratalna może oznaczać zarówno kupno w sklepie danego przedmiotu na raty, jak i zaciągnięcie kredytu gotówkowego w placówce bankowej, który należy spłacać regularnie, w określonym w zawartej wcześniej w umowie terminie. Jeśli nie odpowiada nam wysokość oprocentowania rat, jaką proponuje dany sklep, warto przejrzeć ofertę firm pożyczkowych, zwłaszcza tych działających online. Pozyskiwanie pieniędzy tym kanałem to spore udogodnienie – środki znajdą się szybko na twoim koncie a transakcji dokonasz we własnym domu. Pożyczone pieniądze możemy wtedy wykorzystać na zakup gotówkowy żądanego przedmiotu.

Pożyczka tylko w banku?

Jeśli potrzebujemy sporej sumy, dobrym, choć nie idealnym, sposobem na pozyskanie pieniędzy będzie pożyczka ratalna zaciągnięta w tradycyjnym banku. Musimy jednak liczyć się z wymogami, które takie instytucje stawiają przed klientami. Mowa o zaświadczeniu o stałym zatrudnieniu, dwóch dokumentach tożsamości, zaświadczeniu o niekaralności, braku zadłużenia, a także odpowiedniej zdolności kredytowej. Musimy się także liczyć z faktem, że jeśli nie spełnimy choćby jednego z tych warunków, najprawdopodobniej dostaniemy odpowiedź odmowną. Zupełnie inaczej jest w przypadku pożyczki ratalnej, którą zaciągniemy w firmie pożyczkowej, specjalizującej się w udzielaniu szybkich kredytów, tzw. chwilówek. W tym przypadku oszczędzamy czas, jaki poświęcilibyśmy na skompletowanie dokumentów wymaganych przez bank. Co ważne, pożyczki ratalne w takich firmach udzielane są zwykle za okazaniem jedynie dowodu osobistego, co oznacza, że nie nikt nie będzie wymagał od nas stałego zatrudnienia oraz odpowiednio wysokich zarobków. W przypadku nagłej potrzeby gotówki jest to rozwiązanie wręcz idealne.

Pożyczka ratalna w kilka minut

Udanie się do placówki firmy, która udziela pożyczek ratalnych na dowód wcale nie jest najszybszym sposobem na zaciągnięcie kredytu. Od dłuższego czasu istnieją bowiem firmy pożyczkowe, które działają w sieci. W internecie znajdziemy tysiące firm, oferujących takie usługi. Wśród nich możemy doszukać się wielu oszustów. Warto więc korzystać z usług legalnie działającej firmy, takiej jak Moneyman. Dzięki temu oszczędzisz sobie nieprzyjemności w przyszłości. Dzięki usługom online możemy pożyczyć nawet do 5 tysięcy złotych nie wychodząc z domu. Jedyne, co należy zrobić, to zarejestrować się na stronie firmy i wypełnić formularz. Potem możemy się już tylko cieszyć gotówką, która jest na naszym koncie.

Nie obawiaj się skomplikowanych procedur

Osoby, które rozważają decyzję o wzięciu pożyczki ratalnej przez Internet, często obawiają się samego procesu zaciągania takiego kredytu. Zupełnie niepotrzebnie – formularz, który wypełnia się przy składaniu wniosku online, jest przejrzysty i klarowny. Dodatkowo można liczyć na pomoc telefoniczną konsultanta, który rozwieje wszelkie wątpliwości.

Indywidualne podejście do klienta

Firmy finansowe starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując im jak najkorzystniejsze dla nich usługi. Moneyman cechuje się indywidualnym podejściem do klienta, oferując najlepsze i najbardziej dopasowane rozwiązanie dosytuacji osoby zaciągającej pożyczkę ratalną. Ponadto, nasza firma oferuje m.in. program bonusowy, możliwość zaciągnięcia pożyczki odnawialnej, a także darmową pożyczkę.

Zasady zaciągania pożyczek ratalnych

Firmy specjalizujące się w udzielaniu pożyczek ratalnych jasno określają warunki, na jakich musimy spłacić zaciągniętą pożyczkę. Podpisując umowę zgadzamy się na wysokość oprocentowania, liczbę rat oraz ewentualne kary wynikające z niepłacenia należności w terminie. Jeśli jednak wywiążemy się z umowy terminowo, nie tylko unikniemy kar, ale zbudujemy naszą wiarygodność wobec banku czy firmy pożyczkowej.

Co składa się na pożyczkę ratalną?

Oprócz oprocentowania, które dana firma pożyczkowa ustala indywidualnie, do ogólnej sumy pożyczki najczęściej dochodzą opłaty dodatkowe. Są nimi kwota ubezpieczenia czy opłata za udzielenie pożyczki, która jest narzucana jednorazowo. W umowie może się także znaleźć zapis dotyczący jednorazowej opłaty za rozpatrzenie wniosku. Niektóre firmy narzucają także opłaty za różne powiadomienia czy monity. Jeśli zechcemy przedłużyć spłatę pożyczki, najprawdopodobniej również będziemy musieli za to zapłacić. Warto więc zarejestrować się na portalu Moneyman, gdzie nie ma ukrytych kosztów, a warunki i zasady są jasne. W Moneyman wszystkie informacje są przedstawione przed podpisaniem umowy. W przypadku pożyczki ratalnej, zaciąganej w Internecie, należy dokładnie wczytać się w regulamin. Pożyczkodawca nie może żądać od klienta poniesienia kosztów, które nie zostały wyszczególnione w umowie bądź regulaminie. Właśnie na naszym portalu nie znajdziesz ukrytych kosztów, a zasady pozyskiwania pieniędzy są jasne przed zatwierdzeniem zobowiązania.

6 July, 2017 31

W życiu każdego z nas zdarzają się takie sytuacje, kiedy pilnie potrzebujemy dodatkowego zastrzyku gotówki – czy to na zakup  sprzętu domowego, wesele dziecka czy wymarzone wakacje.


Powiązane Artykuły