221-220-221
pon.-pt. 8.00-20.00 sb. 9.00-17.00
kontakt@moneyman.pl

Pożyczki pozabankowe

Pożyczki pozabankowe Każdy z nas chociaż raz znalazł się w sytuacji, w której jedynym ratunkiem był dodatkowy zastrzyk gotówki. Awaria sprzętu RTV i AGD, zepsuty samochód, remont mieszkania – nagłe wypadki się zdarzają. Co zrobić w takiej sytuacji? Pożyczki od znajomych, chwilówki, kredyty – te terminy są nam dobrze znane. I chociaż nadal Polacy najczęściej decydują się na pomoc finansową z banku, pożyczki pozabankowe z roku na rok zyskują na popularności. Nie inaczej jest w przypadku pożyczek MoneyMan – firma, której najważniejszą cechą jest przejrzystość to na pewno dobry wybór.

Co to jest pożyczka pozabankowa?

W społeczeństwie utarło się, że pożyczki i kredyty zawiera się z bankiem. Dlaczego nie wybrać innej możliwości, a mianowicie pożyczki pozabankowej? Jak sama nazwa wskazuje, jest to kredyt, którego udziela instytucja pozabankowa, czyli podmiot, który nie jest bankiem. Nie ma powodów do obaw – firmy oferujące pożyczki tego typu są równie bezpieczne i pewne jak banki. Mało tego – firmy takie jak MoneyMan wychodzą klientom naprzeciw i są znacznie łatwiej dostępne, proste w obsłudze i wygodne – nie musisz nawet wychodzić z domu, by błyskawicznie uzyskać pożyczkę na nieprzewidziany wydatek. Wystarczy krótki formularz, wypełnienie wniosku, podanie swoich danych oraz wysokości swoich dochodów i... tyle. Pozostaje tylko weryfikacja, po której pieniądze pojawiają się na naszym koncie – w sam raz, kiedy mamy wydatek naprawdę niecierpiący zwłoki. Nasze mikrokredyty są dla każdego. Do uzyskania pożyczki pozabankowej w MoneyMan wystarczy mieć skończone 18 lat, obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej, adres e-mailowy, telefon oraz konto bankowe – to niewiele, prawda? Naszej pożyczki nie udzielamy jedynie osobom wpisanym do rejestrów dłużników, którzy naruszyli obowiązki terminowej spłaty należności finansowych. Mikrokredyty w MoneyMan są spersonalizowane - dla każdego z naszych klientów dobieramy perfekcyjnie dopasowaną, indywidualną ofertę – nasze oprogramowanie do tego właśnie stworzono. Przetwarzanie wielu czynników już w kilka sekund pozwala na zaproponowanie najkorzystniejszej oraz obiektywnej decyzji kredytowej.

Bezpieczne pożyczki pozabankowe w zasięgu ręki

Zasmucające badania donoszą, że większość Polaków korzystających z mikrokredytów nie wie nawet, co znalazło się w ich umowie kredytowej. Przed podjęciem decyzji o pożyczce warto dokładnie zapoznać się z warunkami, na które przystajemy. Musimy mieć świadomość, że pożyczając konkretną kwotę, zazwyczaj oddajemy więcej przez odsetki – koniecznie weźmy to pod uwagę i sprawdźmy rzeczywisty koszt pożyczki. Sprawa jest o wiele prostsza, kiedy pożyczamy niewielką kwotę – pożyczki w MoneyMan do 1000 zł są darmowe pod jednym warunkiem – terminowej spłaty. Z pewnością jest to korzystna oferta w awaryjnej sytuacji. Uczulamy na dokładne zapoznanie się formalnościami – w MoneyMan wszystkie kwestie są szczegółowo i przystępnie opisane. Dzięki temu znacznie łatwiej można zrozumieć nawet najbardziej zawiłe sformułowania. Specjalnie dla naszych klientów prowadzimy także infolinię po numerem 221-220-221. Zapraszamy do kontaktu pod podanym numerem od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 19.00 – nasi konsultanci z pewnością wyjaśnią wszelkie niejasności. Dla osób mających pytania dotyczące naszych pożyczek pozabankowych posiadamy na naszej stronie internetowej zakładkę z najczęściej zadawanymi pytaniami – mamy nadzieję, że będzie ona pomocna podczas podejmowania decyzji o pożyczce.

Spłata pożyczki pozabankowej w MoneyMan

Wbrew obawom, które niekiedy odstraszają od chwilówek, decydowanie się na taką formę pożyczki jest zupełnie normalne i bezpieczne. Musimy oczywiście zapoznać się z umową i formalnościami, ale pod warunkiem terminowej spłaty wszystko będzie całkowicie pewne. Spłata pożyczki w MoneyMan jest niezwykle prosta – to tylko kilka prostych kroków. Wystarczy zalogować się do swojego konta założonego na stronie, kliknąć opcję „Spłać pożyczkę” i wybrać nazwę swojego banku. W ten sposób witryna przekieruje nas na stronę logowania do naszego konta bankowego – po zalogowaniu wystarczy wysłać automatycznie wygenerowany przelew w usłudze ZPay. To wszystko – Twoje zobowiązanie zostało spłacone – szybko i sprawnie! Jest również możliwość wykonania przelewu manualnego na podany numer konta – w tym wypadku musimy jednak pamiętać, by w tytule przelewu koniecznie zawrzeć numer pożyczki w MoneyMan.

Benefity przy pożyczce pozabankowej? To możliwe!

Pożyczki w MoneyMan mają jeszcze jedną zaletę, o której warto wspomnieć – to specjalny program lojalnościowy. Gromadzone w nim punkty niosą ze sobą szereg możliwości – wykorzystać je można do wymiany na zniżki, przedłużyć okres spłaty zadłużenia czy opłacić za ich pomocą odsetki, co pozwoli nam nawet zarobić na mikrokredycie. By gromadzić punkty, wystarczy terminowo spłacać pożyczkę pozabankową. W MoneyMan cenimy naszych klientów, dlatego postanowiliśmy nagrodzić zaufanie, którym nas obdarzacie. Punkty można również zdobyć za zaproszenie znajomych do skorzystania z naszej oferty oraz dzięki wystawieniu nam opinii na blogu czy portalu społecznościowym. Doceniamy dobre słowo o nas, którym się dzielicie – nam możecie zaufać!

25 July, 2017 13

Każdy z nas chociaż raz znalazł się w sytuacji, w której jedynym ratunkiem był dodatkowy zastrzyk gotówki.


Powiązane Artykuły