221-220-221
pon.-pt. 8.00-20.00 sb.10.00-16.00
kontakt@moneyman.pl

Ranking pożyczek na wakacje 2017 – MoneyMan w czołówce najlepszych firm pożyczkowych!

Prawie milion Polaków zaciągnie w tym roku pożyczki na wakacje. Dużą popularnością cieszą się zarówno wyjazdy zagraniczne, jaki i krajowe. Niezależnie od wyboru kierunku podróży warto sprawdzić, jaka firma pożyczkowa udzieli nam szybko pożyczki na najlepszych warunkach nie zadając zbędnych pytań.

Gdzie zatem najszybciej znaleźć taką gotówkę? Sowa Finansowa przeanalizowała oferty wiodących na rynku firm pożyczkowych udzielających pożyczek on-line i wyróżniła trzy marki, które zostały ocenione najlepiej pod katem najważniejszych dla pożyczkobiorców kryteriów. W zestawieniu wzięto pod uwagę kwotę pożyczki, czas na jej spłaty oraz szybkość wypłaty gotówki. W rankingu firm pożyczkowych MoneyMan został oceniony bardzo wysoko. https://sowafinansowa.pl/artykuly/ranking-pozyczek-wakacje-2017/

W ubiegłym miesiącu firma podwyższyła kwotę pierwszej pożyczki do 1500zł. Pożyczka jest bezpłatna pod warunkiem jej terminowej spłaty.

Dodatkowo dla obecnych klientów zostały zmienione kwoty i okresy kredytowania.

Sowa finansowa_logo

1 Lipca, 2017 30

Prawie milion Polaków zaciągnie w tym roku pożyczki na wakacje. Dużą popularnością cieszą się zarówno wyjazdy zagraniczne, jaki i krajowe.


Powiązane Artykuły


Złóż wniosek o pożyczkę
Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut,
a decyzję otrzymasz już po minucie.