<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-N87RJR" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe> Top 5 prezentów na Dzień Matki
Masz pytania:
221-220-221 Pon - Pt od 9:00 do 19:00 kontakt@moneyman.pl

Top 5 prezentów na Dzień Matki

Redakcja     26.05.2017

Dzień Matki jest świętem, który należy uczcić w wyjątkowy sposób. Warto więc pomyśleć o upominku, który wywoła uśmiech na jej twarzy. Jaki prezent sprawi, że Dzień Matki będzie dla niej niezapomniany?

Perfumy i kosmetyki zawsze mile widziane

Kupując prezent na Dzień Matki, warto pamiętać, że mama jest przede wszystkim kobietą i jak każda kobieta lubi perfumy i kosmetyki. Dobrej jakości kosmetyki, najlepiej w luksusowym wydaniu nie tylko pielęgnują ciało, ale również rozpieszczają zmysły. Dlatego można pomyśleć o skomponowaniu zestawu do domowego spa, który sprawi jej ogromną radość i pozwoli na relaks w domowym zaciszu. Podarowane mamie perfumy wywołują z pewnością mnóstwo pozytywnych emocji, ponieważ zapachy zwykle kojarzą się z uczuciami, które towarzyszyły danej chwili. Jeżeli jednak nie masz pojęcia, jakie nuty zapachowe podobają się mamie, należy zastanowić się nad innym prezentem lub wybrać uniwersalny zapach.

Biżuteria lub organizer na biżuterię w niebanalnym wydaniu

Biżuteria z metali szlachetnych lub w stylu ekologicznym z drewnianych koralików, rzemyków, maleńkich kamyczków, piórek, skórzanych elementów i innych oryginalnych tworzyw potrafi znakomicie wyrazić uczucia do mamy. Zawieszka w kształcie serca, symbol nieskończoności lub wzór przywodzący na myśl jedną ze wspólnych wycieczek to tylko część propozycji, które poruszą jej serce. Gdy nie możesz się zdecydować, co kupić mamie, pomyśl o ogranizerze lub szkatułce na biżuterię. Wykonana z drewna i przyozdobiona metodą decoupage trafi w gusta większości kobiet. Przy odrobinie zdolności manualnych można ją wykonać samodzielnie, co podniesie sentymentalną wartość prezentu.

Dekoracyjna porcelana lub szkło ozdobne

Elegancka, ręcznie malowana lub ciekawie żłobiona zastawa z porcelany przeznaczona do kawy i herbaty dostarczy mnóstwo radości niejednej mamie. A jeśli mama kolekcjonuje filiżanki lub kubki, można kupić kilka różnych modeli. Warto też rozejrzeć się w sklepie z antykami lub na targach staroci, ponieważ tam zwykle znajduje się prawdziwe perełki, które maja swoją historię. Na Dzień Matki również ozdobne szkło jest pożądanym prezentem - finezyjnie dekorowane kieliszki do likieru lub flakon o niepowtarzalnym designie będą idealne. Tego typu przedmioty mogą kosztować kilkanaście złotych, ale ich cena może też przewyższać budżet, którym dysponujemy, a wówczas warto zastanowić się nad niewielką pożyczką online.

Rodzinne zdjęcie w ozdobnej ramce

Chwile spędzone z rodziną to dla matki najpiękniejsze momenty w życiu. Wyjątkowe momenty uwiecznione na rodzinnych zdjęciach będą pięknym prezentem. Wybierz zdjęcie, na którym jesteś z mamą lub najlepiej także z tatą i rodzeństwem. Nie musi być aktualne. Może to być fotografia sprzed lat oprawiona w piękną ramkę, którą mama postawi na komodzie.

Weekendowy wyjazd nie tylko dla mamy

Idealnym prezentem dla mamy będzie zafundowanie jej wyjazdu w miejsce, które zawsze chciała odwiedzić. Weekend spędzony na zwiedzaniu wybranego przez nią miasta lub relaks w spa na pewno sprawią jej radość. Jeśli będziesz jej w tym wyjeździe towarzyszyć, radość będzie podwójna, a przy okazji spędzicie wspólnie czasu, którego zawsze tak bardzo brakuje. Opłać przejazd, noclegi, wspólne atrakcje i spraw jej jak najwięcej przyjemności.

  • MoneyMan - szybkie pożyczki online
  • MoneyMan - szybkie pożyczki online