Ubaw po pachy, czyli organizujemy kinderparty!

Ubaw po pachy, czyli organizujemy kinderparty!| Moneyman.pl_pixabay

Wbrew pozorom organizacja kinderparty nie jest prosta. Sporo poświęcenia wymaga zaplanowanie zakupów, przygotowanie poczęstunku, który zasmakuje małym gościom, oraz bajkowych dekoracji. To również kreatywne wymyślanie zabaw i konkursów, ale i wybór najlepszego miejsca. Zastanów się, czy lepiej zorganizować kinderparty w domu czy w ogrodzie, a potem zaplanuj menu i rozrywki.

Kinderparty - minibal z rozmachem

Przygotowanie kinderparty wymaga od rodziców dozy inwencji twórczej i jednocześnie zachowania rozsądku. Oczywiście organizacja kreatywnej imprezy dla dzieci wiąże się z wydatkami, ale zawsze możesz postawić na pomysły, które ograniczą całkowity koszt.
Dzieci są otwarte na nowe doświadczenia, więc z pewnością bardziej docenią twoją pomysłowość niż to, ile wydasz na atrakcyjne zabawy.

Kwestia wyobraźni. Kinder party w domu

Przyjęcie urodzinowe w domu to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań. Jednak wiąże się ono z wieloma obowiązkami - przygotowaniem mieszkania, zaplanowaniem menu i dekoracji oraz organizacją zabaw. Dzieci szybko się nudzą, więc samych atrakcji musi być sporo. Wspólne śpiewanie piosenek, przebieranki, zabawy ruchowe i w teatr czy popularne malowanie buzi to sprawdzone patenty na udane kinder party w domu.
Możesz pójść o krok dalej i zdecydować się na zapewnienie dzieciom profesjonalnej rozrywki. Animator dziecięcy, którego cena usług niestety nie jest niska, z pewnością zafunduje najmłodszym moc wrażeń i sprawi, że mali goście jeszcze długo będą wspominać przyjęcie. Koszt wynajęcia animatora dziecięcego mieści się w granicach kilkuset złotych, ale za to obejmuje m.in. wspólne zabawy, mnóstwo kształcących gier, tańce i minidisco.

Kinderparty = wydatki

Organizacja kinder party w ogrodzie lub w domu jest niemałym przedsięwzięciem. Część dekoracji możesz przygotować samodzielnie, stawiając na zawadiacko zrobione girlandy lub kolorowe balony. Podobnie jest w kwestiach kulinarnych, w których możesz ograniczyć się do zrobienia kilku rodzajów zdrowych przekąsek, to z pewnością wyjdzie gościom na zdrowie.
Nie zapomnij też o konkursach, które dzieci wprost uwielbiają. Gdy osiągnięcia premiowane są drobnymi nagrodami, np. zestawem naklejek, potrafią przykuć uwagę zabawowiczów na długi czas.
Jeśli organizujesz kinder party w ogrodzie, możesz śmiało postawić na dmuchane zamki lub zjeżdżalnie, które zwykle kradną całą uwagę malców i są hitem imprezy. Jednak koszt ich wynajmu to przynajmniej 1000 złotych.
Nie możesz zapomnieć również o dorosłych, bo dobrze przygotowana impreza dla dziecka to również wypełnienie czasu rodzicom, którym warto w tym czasie zorganizować mały poczęstunek.

10 October, 2018 0

Urodziny dziecka to wyjątkowa okazja do świętowania. Jeśli chcesz uczcić ten ważny dzień w życiu swojej pociechy, zorganizuj kinderparty! Pamiętaj tylko, że musisz sprostać oczekiwaniom nie tylko jubilata, ale i jego przyjaciół – a to może okazać się trudniejsze, niż myślisz.


Powiązane Artykuły


Złóż wniosek o pożyczkę

Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut,
a decyzję otrzymasz niezwłocznie po akceptacji wniosku.