221-220-221
Pon - Pt od 7:00 do 19:00

Weekend majowy – nowe propozycje!

26 Kwiecień, 2017 30

Jeszcze nie wiesz, gdzie spędzić majówkę? Wciąż myślisz, gdzie warto pojechać? Polska czy może wycieczka zagraniczna? Proponujemy weekend na łonie natury – jest to zawsze skuteczna metoda relaksu, daleko od miejskiego zgiełku i codziennych problemów! 

Może nad morze?

Jedną z najbardziej oczywistych propozycji jest zawsze wyjazd nad morze. W czasie pięknej pogody nie ma nic przyjemniejszego niż spacery po plaży! Jeśli nawet pogoda nam nie dopisze, w dużych miastach, takich jak Gdańsk, Sopot czy Łeba na pewno znajdziemy też dodatkowe atrakcje. Może zobaczyć miejsce, które nie jest tak popularne? Proponujemy Krzywy Las w Gryfinie z charakterystycznie wygiętymi drzewami.

Sielskie Mazury

Majówka na Mazurach to dobra propozycja dla każdego, niezależnie od możliwości finansowych. Mamy w czym wybierać, jeśli chodzi o bazę noclegową i dostępne atrakcje. Znajdziemy tu przede wszystkim piękne jeziora, do których często prowadzą równie malownicze trasy piesze i rowerowe, a dla miłośników sportów wodnych proponujemy szlaki kajakowe i żeglarskie.

Jednak góry?

Trasy rowerowe znajdziemy również w górach! Jedna z polecanych przez nas prowadzi na Kiczerę w Beskidzie Małym – u podnóża góry znajdują się Jezioro Międzybrodzkie i Jezioro Żywieckie, które zachęcają do sportów wodnych. Warto zobaczyć piękną panoramę u podnóża góry! Jeśli zdecydujemy się kontynuować zwiedzanie Beskidu Małego, możemy wybrać się do Parku Krajobrazowego. Niekonwencjonalne atrakcje? Odcinek drogi asfaltowej, która prowadzi na górę Żar – przedmioty zamiast toczyć się w dół, turlają się tutaj pod górę!

Poza Polskę?

Jeśli w każdą majówkę jeździmy w różne zakątki Polski, może warto wybrać się na wakacje last minute za granicę! Przed samą majówką możemy znaleźć oferty zbliżone cenowo do tych w Polsce. Czemu nie pojechać do słonecznego Egiptu czy na Wyspy Kanaryjskie? Jeśli wolicie chłodniejsze klimaty, może wybrać się na wiosenną Maderę? A może na wspaniałe plaże Dominikany czy Malty? Jeśli masz ograniczony budżet, zawsze można sięgnąć po pożyczkę od MoneyMan!