221-220-221
pon.-pt. 8.00-20.00 sb. 9.00-17.00
kontakt@moneyman.pl

Weekend majowy – nowe propozycje!

Jeszcze nie wiesz, gdzie spędzić majówkę? Wciąż myślisz, gdzie warto pojechać? Polska czy może wycieczka zagraniczna? Proponujemy weekend na łonie natury – jest to zawsze skuteczna metoda relaksu, daleko od miejskiego zgiełku i codziennych problemów! 

Może nad morze?

Jedną z najbardziej oczywistych propozycji jest zawsze wyjazd nad morze. W czasie pięknej pogody nie ma nic przyjemniejszego niż spacery po plaży! Jeśli nawet pogoda nam nie dopisze, w dużych miastach, takich jak Gdańsk, Sopot czy Łeba na pewno znajdziemy też dodatkowe atrakcje. Może zobaczyć miejsce, które nie jest tak popularne? Proponujemy Krzywy Las w Gryfinie z charakterystycznie wygiętymi drzewami.

Sielskie Mazury

Majówka na Mazurach to dobra propozycja dla każdego, niezależnie od możliwości finansowych. Mamy w czym wybierać, jeśli chodzi o bazę noclegową i dostępne atrakcje. Znajdziemy tu przede wszystkim piękne jeziora, do których często prowadzą równie malownicze trasy piesze i rowerowe, a dla miłośników sportów wodnych proponujemy szlaki kajakowe i żeglarskie.

Jednak góry?

Trasy rowerowe znajdziemy również w górach! Jedna z polecanych przez nas prowadzi na Kiczerę w Beskidzie Małym – u podnóża góry znajdują się Jezioro Międzybrodzkie i Jezioro Żywieckie, które zachęcają do sportów wodnych. Warto zobaczyć piękną panoramę u podnóża góry! Jeśli zdecydujemy się kontynuować zwiedzanie Beskidu Małego, możemy wybrać się do Parku Krajobrazowego. Niekonwencjonalne atrakcje? Odcinek drogi asfaltowej, która prowadzi na górę Żar – przedmioty zamiast toczyć się w dół, turlają się tutaj pod górę!

Poza Polskę?

Jeśli w każdą majówkę jeździmy w różne zakątki Polski, może warto wybrać się na wakacje last minute za granicę! Przed samą majówką możemy znaleźć oferty zbliżone cenowo do tych w Polsce. Czemu nie pojechać do słonecznego Egiptu czy na Wyspy Kanaryjskie? Jeśli wolicie chłodniejsze klimaty, może wybrać się na wiosenną Maderę? A może na wspaniałe plaże Dominikany czy Malty? Jeśli masz ograniczony budżet, zawsze można sięgnąć po pożyczkę od MoneyMan!

26 April, 2017 31

Jeszcze nie wiesz, gdzie spędzić majówkę? Wciąż myślisz, gdzie warto pojechać? Polska czy może wycieczka zagraniczna?


Powiązane Artykuły


Złóż wniosek o pożyczkę

Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut,
a decyzję otrzymasz niezwłocznie po akceptacji wniosku.