221-220-221
pon.-pt. 8.00-20.00 sb. 9.00-17.00
kontakt@moneyman.pl

Zmiana produktu MoneyMan.pl - pożyczki ratalne

Super promocja na start! Już teraz, jako nowy klient MoneyMan otrzymasz możliwość zaciągnięcia pożyczki ratalnej za darmo, bez żadnych dodatkowych kosztów lub prowizji (szczegóły w regulaminie). To Ty decydujesz, czy chcesz spłacić pożyczkę w dwóch dogodnych ratach, czy też wcześniej, przed wyznaczonym terminem. Wszystko zależy od Twoich chęci oraz aktualnych możliwości finansowych.

Ponadto, w trosce o zadowolenie wszystkich naszych klientów, w ramach produktu Start, Super Start oraz Mega wydłużyliśmy okres kredytowania do 61 dni. Pierwszy termin spłaty przypada dopiero na 31 dzień po zawarciu umowy kredytowej, masz więc aż miesiąc na uiszczenie raty. Pożyczkę możesz również spłacić wcześniej, w korzystnym dla siebie momencie, z czym nie wiąże się żadna dodatkowa opłata.

Nasze pożyczki ratalne są doskonałą propozycją dla każdego, kto chce szybko i bez marnowania czasu na zbędne formalności otrzymać gotówkę. Jeśli wybierzesz pakiet Mega, masz możliwość otrzymania nawet do 2000 złotych! Cel pożyczki nie ma znaczenia - pieniądze możesz wydać, kiedy chcesz i na co chcesz!

14 September, 2016 31

Super promocja na start! Już teraz, jako nowy klient MoneyMan otrzymasz możliwość zaciągnięcia pożyczki ratalnej za darmo


Powiązane Artykuły