<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-N87RJR" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe> Program lojalnościowy | Poleć znajomemu i wygraj punkty
Masz pytania:
221-220-221 Pon - Pt od 9:00 do 19:00 kontakt@moneyman.pl

Poleć znajomemu

Jesteś zadowolony z usług MoneyMan.pl i chcesz polecić nas znajomym? A może potrzebujesz dodatkowych punktów bonusowych, żeby szybciej spłacić pożyczkę?  Zaproś znajomych do skorzystania z naszych produktów!

Jak zaprosić znajomego? To proste!

Wejdź na swoje konto na stronie MoneyMan. Kliknij w zakładkę „Zdobywaj punkty” w menu po lewej stronie i poczekaj na otwarcie zakładki programu lojalnościowego.

zapros znajomego

Po otwarciu zakładki możesz zobaczyć ile aktualnie masz punktów i w jaki sposób je doładujesz. Już sama spłata pożyczki w terminie to dla Ciebie dodatkowe punkty! Możesz również napisać recenzję na Facebooku, Twitterze czy Google +. Inna możliwość to polecenie znajomemu skorzystania z usług MoneyMan.pl

polec znajomych

Po kliknięciu w „Zaproś znajomego” wyświetli Ci się formularz z danymi kontaktowymi do wpisania. Wypełnij pola z imieniem, nazwiskiem oraz adresem e-mail znajomego, a następnie wyślij zaproszenie!

zapros znajomych

Jeżeli Twój znajomy zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług – punkty bonusowe znajdą się od razu na Twoim koncie!


Złóż wniosek o pożyczkę

Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut,
a decyzję otrzymasz już po minucie.

  • MoneyMan - szybkie pożyczki online
  • MoneyMan - szybkie pożyczki online