<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-N87RJR" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe> Najczęściej zadawane pytania | Przeczytaj FAQ
Masz pytania:
221-220-221 Pon - Pt od 9:00 do 19:00 kontakt@moneyman.pl

Najczęściej zadawane pytania

Spłaciłem pożyczkę, ale pieniądze nie zostały zaksięgowane?

Wyślij swoje imię i nazwisko oraz (skan lub zdjęcie) potwierdzenia przelewu na kontakt@moneyman.pl, a nasi eksperci niezwłocznie skontaktują się z Państwem.

Nie mogę zalogować się. Zapomniałem hasła.

Skorzystaj z procedury odzyskiwania hasła na stronie internetowej MoneyMan.pl. Jeśli nie masz dostępu do swojego konta, przejdź do tego linku. Następnie wpisz swój adres e-mail, pod którym jest zarejestrowane Twoje konto i kliknij "wyślij kod". Po otrzymaniu hasła w telefonie, dostęp do konta z wiadomości e-mail i wprowadź otrzymane hasło, kliknij przycisk "ustawienia profilu '', '' '' dane kontaktowe i zmienić adres e-mail. Następnie dla Twojego bezpieczeństwa zalecamy zmianę hasła w '' Zmień hasło 'na koncie moneyman.

Problemy z serwisem internetowym. Strona nie ładuje się w przeglądarce.
  1. Usuń pamięć podręczną przeglądarki i pliki cookies,
  2. Zaktualizuj wersję używanej przeglądarki,
  3. Użyj innej, alternatnej przeglądarki (np Mozilla Firefox, Internet Explorer, Chrome, Opera, Safari),
  4. Sprawdź, czy JavaScript jest obsługiwany w przeglądarce.
Czego wymagamy od pożyczkobiorcy?

Pożyczka udzielana jest tylko obywatelom Rzeczypospolitej Polskiej, którzy ukończyli 18 lat. A także nie zostali wpisani do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych.

Jak mogę pożyczyć?

Wystarczy, że złożysz aplikację za pośrednictwem naszej strony internetowej www.moneyman.pl, a za chwilę otrzymasz odpowiedź o jej statusie.

Gdzie mogę pożyczyć?

Moneyman działa na całym terytorium Polski. Z dowolnego miejsca, w którym jesteś i masz dostęp do internetu możesz wypełnić wniosek pożyczkowy.

Czy pierwsza pożyczka jest za darmo?

Pierwsza pożyczka w kwocie od 100 do 1000 zł udzielana na okres do 61 dni jest bezpłatna pod warunkiem jej terminowej spłaty przez Klienta W przypadku braku terminowej spłaty pożyczki zostaną naliczone koszty zgodnie z Umową pożyczki odnawialnej oraz Umową pożyczki. Więcej szczegółów w Regulaminie „Darmowej Pożyczki”.

Skąd będę wiedzieć, czy mój wniosek został zaakceptowany?

Informacje na temat statusu Twojego wniosku zostaną wysłane na podany adres e-mail i SMS. Jeśli jednak będziemy zmuszeni zweryfikować podane informacje, skontaktujemy się z Tobą.

Nie otrzymuję SMS z kodem aktywującym, co mam zrobić?

Jeśli po wypełnieniu aplikacji w ciągu 15 minut nie otrzymasz SMS, należy ponownie uruchomić telefon. Gdy po ponownym uruchomieniu SMS nadal nie przychodzi, kliknij na Wprowadź kod jeszcze raz w formularzu wniosku. Jeśli problem nad występuje napisz do nas na kontakt@moneyman.pl lub jeśli wolisz, zadzwoń do nas na numer 221 220 221.

Nie otrzymuję wiadomości e-mail.

Sprawdź swój folder "Spam" w skrzynce pocztowej, jeśli nie ma w nim wiadomości, wyślij e-mail na kontakt@moneyman.pl

Jak długo będę czekać na decyzję?

Zobaczysz wynik w około minutę po zakończeniu składania wniosku. Gdybyśmy potrzebowali więcej czasu na podjęcie decyzji, jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie, na podany przez Ciebie w aplikacji numer telefonu.

Czy podczas pierwszej aplikacji mogę wnioskować o kwotę 5000 zł?

Jeśli jesteś nowym klientem możesz aplikować maksymalnie o Pożyczkę Poziom Start lub Super Start  W razie pytań dzwoń do nas na numer 221 220 221.

Mój wniosek został zatwierdzony, a następnie odrzucony

Istnieje szansa, że nie możemy skontaktować się z Tobą w sprawie decyzji za pośrednictwem danych kontaktowych podanych we wniosku o pożyczkę. Zalecamy, aby sprawdzić, czy Twoje dane zostały prawidłowo wypełnione w procesie aplikacji.


Złóż wniosek o pożyczkę

Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut,
a decyzję otrzymasz już po minucie.

  • MoneyMan - szybkie pożyczki online
  • MoneyMan - szybkie pożyczki online