<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-N87RJR" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe> Grupa ID Finance | Pożyczki pozabankowe online
Masz pytania:
221-220-221 Pon - Pt od 9:00 do 19:00 kontakt@moneyman.pl

MoneyMan – Twój osobisty asystent finansowy

Z MoneyMan możesz nawiązać bliskie stosunki oparte na wzajemnym zaufaniu i przejrzystości, w związku z tym, pozwól że krótko przedstawimy Ci się.

MoneyMan to międzynarodowa firma finansowa. Mamy wizję zmiany rynku finansowania, aby uczynić go bardziej prostym, przystępnym i przejrzystym.

Aby realizować naszą misję w sposób odpowiedzialny, MoneyMan analizuje wszystkie wnioski indywidualnie, zapewniając że oferujemy najlepsze i dopasowane rozwiązanie w danej sytuacji. Nasze oprogramowanie przetwarza różne zmienne, aby w kilka sekund podjąć najbardziej odpowiednią i obiektywną decyzję kredytową. Tak by na końcu zaoferować wygodne i szybkie rozwiązanie dla każdego Klienta.

Jest to bardzo proste

Jest to bardzo proste

W ciągu kilku lat opracowaliśmy zaawansowane metody punktacji dla szybkiej oceny kredytowej Twojego wniosku pożyczkowego.

Cały proces, uzyskania pożyczki jest bardzo prosty i nie wymaga dużo czasu.

Wszystko odbywa się on-line, zaczynasz od wypełniania kwestionariusza, a kończysz otrzymując wybraną kwotę bezpośrednio na konto bankowe.

Jesteśmy szybcy

W MoneyMan rozumiemy, że kiedy pilnie potrzebujesz pieniędzy nie możesz tracić czasu w długich kolejkach, zbierać dokumentów i długo czekać na decyzję. W Moneyman zaraz po wypełnieniu i zatwierdzeniu aplikacji online pożyczka zostanie przelana na Twoje konto bankowe nawet w 15 minut. W zależności od banku, może to potrwać do 24 godzin.

Oszczędzimy Twój czas i nie wymagamy zabezpieczeń lub gwarancji.

MoneyMan: Jesteśmy szybcy
MoneyMan: Jesteśmy dostępni wszędzie

Jesteśmy dostępni wszędzie

Dzięki MoneyMan nie masz potrzeby wychodzenia z domu, aby skorzystać z naszych usług. Możesz ubiegać się o pożyczkę online w całej Polsce od dużych miast do najmniejszych miejscowości. Twoja lokalizacja nie jest ważna, bo musisz zdawać sobie sprawę, że przez Internet nasze rozwiązania finansowe dostępne są dla Ciebie zarówno z: komputera, tabletu jak i telefonu komórkowego.

Jesteśmy odpowiedzialni

W idealnym świecie nie będziesz musiał pożyczać pieniędzy, ale zdarzają się nieprzewidziane wydatki.

Moneyman jest zaufanym przyjacielem, który jest zawsze gotowy do pomocy, gdy tylko jej potrzebujesz.

MoneyMan Entendemos nuestra responsabilidad

Złóż wniosek o pożyczkę

Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut,
a decyzję otrzymasz już po minucie.

  • MoneyMan - szybkie pożyczki online
  • MoneyMan - szybkie pożyczki online