221-220-221
pon.-pt. 8.00-20.00 sb.10.00-16.00
kontakt@moneyman.pl

MoneyMan – Twój osobisty asystent finansowy

Z MoneyMan możesz nawiązać bliskie stosunki oparte na wzajemnym zaufaniu i przejrzystości, w związku z tym, pozwól że krótko przedstawimy Ci się.

MoneyMan to międzynarodowa firma finansowa. Mamy wizję zmiany rynku finansowania, aby uczynić go bardziej prostym, przystępnym i przejrzystym.

Aby realizować naszą misję w sposób odpowiedzialny, MoneyMan analizuje wszystkie wnioski indywidualnie, zapewniając że oferujemy najlepsze i dopasowane rozwiązanie w danej sytuacji. Nasze oprogramowanie przetwarza różne zmienne, aby w kilka sekund podjąć najbardziej odpowiednią i obiektywną decyzję kredytową. Tak by na końcu zaoferować wygodne i szybkie rozwiązanie dla każdego Klienta.

 

Jest to bardzo proste

W ciągu kilku lat opracowaliśmy zaawansowane metody punktacji dla szybkiej oceny kredytowej Twojego wniosku pożyczkowego.

Cały proces, uzyskania pożyczki jest bardzo prosty i nie wymaga dużo czasu.
Wszystko odbywa się on-line, zaczynasz od wypełniania kwestionariusza, a kończysz otrzymując wybraną kwotę bezpośrednio na konto bankowe.

 

Jesteśmy szybcy

W MoneyMan rozumiemy, że kiedy pilnie potrzebujesz pieniędzy nie możesz tracić czasu w długich kolejkach, zbierać dokumentów i długo czekać na decyzję. W Moneyman zaraz po wypełnieniu i zatwierdzeniu aplikacji online pożyczka zostanie przelana na Twoje konto bankowe nawet w kilkanaście minut. W zależności od banku, może to potrwać do 24 godzin.

Oszczędzimy Twój czas i nie wymagamy zabezpieczeń lub gwarancji.

 

Jesteśmy dostępni wszędzie

Dzięki MoneyMan nie masz potrzeby wychodzenia z domu, aby skorzystać z naszych usług. Możesz ubiegać się o pożyczkę online w całej Polsce od dużych miast do najmniejszych miejscowości. Twoja lokalizacja nie jest ważna, bo musisz zdawać sobie sprawę, że przez Internet nasze rozwiązania finansowe dostępne są dla Ciebie zarówno z: komputera, tabletu jak i telefonu komórkowego.

minicreditos rapidos

 

Jesteśmy odpowiedzialni

W idealnym świecie nie będziesz musiał pożyczać pieniędzy, ale zdarzają się nieprzewidziane wydatki.

Moneyman jest zaufanym przyjacielem, który jest zawsze gotowy do pomocy, gdy tylko jej potrzebujesz.


Złóż wniosek o pożyczkę
Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut,
a decyzję otrzymasz już po minucie.