<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-N87RJR" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe> Jak zaplanować spłatę kredytu?
Masz pytania:
221-220-221 Pon - Pt od 9:00 do 19:00 kontakt@moneyman.pl

Pożyczki przez Internet

Szybka pożyczka bywa potrzebnaNagły wydatek, uroczystość czy po prostu pilny zakup – każdy z nas miewa chwile, w których przyda się dodatkowa gotówka. Nie wszyscy jednak mają w takiej sytuacji dostęp do oszczędności czy funduszy, które mogą na ten pilny cel przeznaczyć. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem – a przy tym całkowicie bezpiecznym – jest szybka pożyczka. Dostępne w zasadzie od ręki, wygodne, godne zaufania – tymi właśnie słowami możemy opisać mikrokredyty w MoneyMan.

Jesteśmy odpowiedzialną firmą działającą na przejrzystych zasadach, zrozumiałych dla każdego – nie bój się prostych pożyczek bez wychodzenia z domu. Wszystkie formalności, umowa i zobowiązania są w czytelny sposób przedstawione – zapoznaj się z nimi, a przekonasz się, że nie ma się czego obawiać. Kiedy pilnie potrzebujesz dodatkowych funduszy, pożyczka z MoneyMan będzie idealnym rozwiązaniem.

Jak pożyczają sobie Polacy? Szybkie pożyczki w Polsce

Jak wynika z licznych badań, nasi rodacy zdecydowanie częściej decydują się na zwrócenie się o finansową pomoc do banku lub firmy pozabankowej niż do rodziny. Nie ma w tym nic zaskakującego – wstydzimy się poprosić o pieniądze bliskich, tym bardziej, że będziemy musieli wyjawić im cel, na który przeznaczymy dodatkową gotówkę. W przypadku instytucji udzielających szybkich pożyczek nie jest to konieczne – dla pożyczającego to o wiele wygodniejsza sytuacja.

Badania pokazują, że aż 70 proc. przebadanych zwróciło się o pożyczkę do banku, podczas gdy do do rodziny jedynie 42 proc. Nie mamy za to problemów z tym, by finansowo wspomóc naszych bliskich, kiedy poproszą nas o pożyczkę. Chętnie pomożemy, kiedy chodzi o bieżące wydatki – aż 2/3 ankietowanych sięgnie do portfela, by pomóc rodzinie w takiej sytuacji. Inaczej ze zbędnymi wydatkami – niechętnie pożyczymy na zakup sprzętu RTV, nowy samochód czy wakacje.

Jak wygląda sprawa spłaty zobowiązań? Szybkie pożyczki spłacamy raczej regularnie i w terminie – aż 97 proc. mieszkańców naszego kraju deklaruje spłatę zadłużenia na czas. Znacznie częściej robią to kobiety oraz mieszkańcy dużych miast. Żadna z badanych osób nie oświadczyła, że nie zwraca zaciągniętych długów, natomiast tylko jeden Polak na sto zadeklarował, że przeważnie nie oddaje pieniędzy, które pożyczył.

Do myślenia daje za to kwestia upomnienia się o dług. Aż połowa Polaków nie czuje się komfortowo z upominaniem się o zwrot pożyczonych bliskim pieniędzy – tylko jedna trzecia zawsze się na to decyduje. Zdecydowanie rzadziej upominają się o zobowiązania kobiety – tylko 14 proc. deklaruje, że zawsze upomina się „o swoje”, podczas gdy mężczyzn dotyczy to w aż 41 proc. Według specjalistów wynika to z patriarchalnej kultury. Kobieta powinna być zorientowana na pozostanie w dobrych relacjach, podczas gdy prośba o zwrot długu może je popsuć. Mężczyzna, jako walczący o swoje, nie ma z taką kwestią problemu.

Szybkie pożyczki MoneyMan - dość zależności od bliskich

Kiedy przyda się szybka pożyczkaNic dziwnego, że chcemy oszczędzić sobie krępujących sytuacji czy upomnień ze strony znajomych i coraz częściej decydujemy się na szybkie pożyczki w banku lub instytucjach pozabankowych. Prośba o pieniądze u znajomych może znacząco wpłynąć na nasze relacje, dlatego sięgamy po inne, dużo wygodniejsze, bardziej komfortowe i równie bezpieczne rozwiązania. Oczywiście i w przypadku szybkich pożyczek niezbędna jest terminowość pod warunkiem, że nie chcemy narazić się na dodatkowe koszty, ale nikt nie będzie pytał nas o cel i upominał o spłatę na rodzinnych spotkaniach. Pożyczka w MoneyMan będzie spersonalizowana, precyzyjnie dobrana do naszych potrzeb i obiektywna – dzięki temu nie musimy się obawiać o swoją płynność finansową. A do tego przy terminowej spłacie możemy zyskać bonusowe punkty, dzięki którym możemy obniżyć oprocentowanie naszej kolejnej pożyczki czy przedłużyć okres spłaty. Czyż to nie brzmi obiecująco? Warto się o tym przekonać!

Kiedy przyda się szybka pożyczka?

Na co najczęściej pożyczamy? W badaniach zdecydowanie przeważają pożyczki na bieżące wydatki, ale do tej kategorii może zaliczyć się wiele powodów. Naprawa zepsutego samochodu, wymiana telewizora na nowy model czy pilny remont to tylko niektóre z nich. Często dodatkowa gotówka jest potrzebna również w okresie przedświątecznym, przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego czy przed narodzinami dziecka. Nie są to jednak jedyne powody, na które można przeznaczyć pożyczkę. Wiele osób, które nie są w stanie odłożyć większej ilości gotówki, wybiera szybkie pożyczki na nowy sprzęt czy wyjazdy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się pakiet START z MoneyMan – pożyczka do 1000 zł, która nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami czy odsetkami pod warunkiem, że spłacimy ją w terminie. To idealna opcja na pilny zakup dla każdego – okres spłaty wybieramy sami w dogodnym momencie, a sama spłata jest wyjątkowo prosta – podobnie jak sama pożyczka, wszystko odbywa się online, wygodnie i intuicyjnie. To rozwiązanie zarówno dla osób młodych, z łatwością poruszających się w Internecie, jak i dla starszych, ponieważ nie muszą nawet wychodzić z domu. MoneyMan to firma finansowa, która dba o klienta – bez ukrytych kosztów, drobnego druku – na przejrzystych warunkach. Przekonaj się sam!


Złóż wniosek o pożyczkę

Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut,
a decyzję otrzymasz już po minucie.

  • MoneyMan - szybkie pożyczki online
  • MoneyMan - szybkie pożyczki online