<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-N87RJR" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe> Affiliate Marketing Manager
Masz pytania:
221-220-221 Pon - Pt od 9:00 do 19:00 kontakt@moneyman.pl

Affiliate Marketing Manager

Obowiązki:

  • Przygotowanie i zarządzanie strategią akwizycji nowych klientów w kanałach online
  • Utrzymanie relacji z obecnymi i pozyskiwanie nowych partnerstw
  • Samodzielna realizacja projektów dotyczących wzrostu ruchu
  • Analiza procesu pozyskiwania klienta i ocena skuteczności wskaźników marketingowych
  • Prowadzenie analizy konkurencji i kluczowych segmentów w celu określenia optymalnej strategii rynkowej celem dotarcia i zaangażowania klientów
  • Współpraca z agencją graficzną
  • Zarządzanie budżetem marketingowym
  • Weryfikację materiałów e-marketingowych pod kątem zgodności ze standardami Spółki

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego
  • Min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku związanym marketingiem afiliacyjnym – warunek konieczny
  • Znajomości rynku i narzędzi e-marketingowych (m.in Google Analytics, Google AdWords, narzędzi e-mail marketingowych )
  • Znajomość sieci afiliacyjnych oraz wydawców związanych z kategorią consumer finance
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Znajomości systemów CRM, JIRA,
  • Znajomość HTML/CSS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2 lub C1)
  • Znajomości obsługi programów MS Office
  • Mile widziane doświadczenie pracy z branżą finansową

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność w ramach powierzonych obowiązków
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w renomowanej międzynarodowej firmie
  • Szkolenia oraz wymianę doświadczeń z innymi krajami
  • Dostęp do najnowszych technologii oraz nowoczesnych narzędzi pracy
  • Pracę z młodym zespołem w „niekorporacyjnej” atmosferze
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Narzędzia związane ze stanowiskiem
  • Pyszną kawę i świeże owoce
  • Nowoczesne biuro przy stacji metra Rondo Daszyńskiego

Aplikację proszę przesyłać na praca@moneyman.pl w tytule emaila AFF05/2017

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ID Finance Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2015.2135 z dnia 2015.12.16, tekst jednolity z późn. zm.)”. Informujemy, że Administratorem danych jest ID Finance Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Hrubieszowskiej 6a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Złóż wniosek o pożyczkę

Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut,
a decyzję otrzymasz już po minucie.

  • MoneyMan - szybkie pożyczki online