221-220-221
pon.-pt. 8.00-20.00 sb.10.00-16.00
kontakt@moneyman.pl

Koordynator ds. eCommerce

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Obowiązki:

  • Konfiguracja ścieżek marketing automation (mile widziana znajomość obsługi systemów Emarsys lub Salesforce)
  • Tworzenie segmentów i grup klientów, konfigurowanie połączeń i wykluczeń pomiędzy nimi
  • Prowadzenie testów A/B obecnych i przyszłych konfiguracji wysyłek automatycznych,
  • Monitorowanie efektywności działań w kanałach online,
  • Współtworzenie komunikacji wysyłanej do klientów (wiadomości e-mail, sms)
  • Wysyłki kampanii e-mailingowych i SMSowych
  • Współuczestniczenie w koordynacji działań sprzedażowych w kanałach internetowych

Oczekujemy:

  • Umiejętności samodzielnego prowadzenia projektów,
  • Szerokiej wiedzy na temat rynku e-commerce,
  • Bardzo dobrej znajomości analityki internetowej,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych i interpersonalnych,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Samodzielności i kreatywności,
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość narzędzi Google Webmaster Tools,
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych on-line,
  • Znajomość HTML

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej, nowoczesnej firmie,
  • Przyjazną atmosferę i pracę w młodym, zgranym zespole,
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Dobrze skomunikowane miejsce pracy przy stacji metra Rondo Daszyńskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na praca@moneyman.pl w tytule emaila Koordynator ds. eCommerce

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ID Finance Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2015.2135 z dnia 2015.12.16, tekst jednolity z późn. zm.)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ID Finance Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Hrubieszowskiej 6a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.