Starszy Specjalista ds eCommerce

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Obowiązki:

  • Koordynowanie współpracy z obecnymi partnerami biznesowymi i sieciami afiliacyjnymi,
  • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych oraz partnerów biznesowych,
  • Prowadzenie negocjacji z partnerami,
  • Koordynacja działań w kanałach Google (m.in. SEM, GDN) w kooperacji z firmą zewnętrzną,
  • Monitorowanie efektywności działań w kanałach partnerskich,
  • Współtworzenie komunikacji skierowanej do klientów,
  • Wsparcie zespołu marketingu w innych działaniach online,
  • Współpraca i wymiana doświadczeń z innymi krajami w ramach grupy ID Finance.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia we współpracy z partnerami biznesowymi i sieciami afiliacyjnymi,
  • Umiejętności samodzielnego prowadzenia projektów,
  • Umiejętności budowy, rozwijania i utrzymywania partnerskich relacji biznesowych,
  • Szerokiej wiedzy na temat rynku e-commerce,
  • Znajomości analityki internetowej (Google Analytics),
  • Wiedzy na temat modeli rozliczeń biznesowych,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość narzędzi Google (Analytics, Adwords),
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych on-line,
  • Znajomość HTML

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej, nowoczesnej firmie,
  • Przyjazną atmosferę i pracę w młodym, zgranym zespole,
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Dobrze skomunikowane miejsce pracy przy stacji metra Rondo Daszyńskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na [email protected] w tytule emaila Starszy Specjalista ds eCommerce.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ID Finance Poland sp. z o.o. w likwidacji z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2015.2135 z dnia 2015.12.16, tekst jednolity z późn. zm.)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ID Finance Poland sp. z o.o. w likwidacji z siedzibą w Warszawie przy ul. Hrubieszowskiej 6a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.